collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor babyblue - Kosovska Mitrovica (1973)

revox

Ćao devojko.  :-*
Hajde da odmah nešto odgovorim. Zašto bi mi nešto bilo ili zvučalo ludo. Da je ludo, nas dvoje se ne bi dopisivali, a pošto nije, neću da te citiram, ali mislim (ili mislimo) isto.  :-*
Dobro sam, ono od prošle nedelje me je prošlo, sad sam ko nov. Vreme super lepo, koristim da raduckam… Znam, sad ćeš opet da me grdiš, al još nisam završio, a i novo sam započeo. Dokon pop i jariće krsti, pa tako i ja samo smišljam šta bi još. Eto vidiš kako ne valja baš uvek biti sam, svakakve ti ideje padaju na pamet. Juče sam „samo” napravio malu rupu u nosećem zidu između špajta i terase. Rezultat: danas će M. da usisava prašinu od rušenja, da pere, vraća stvari u špajz, itd, itd…
To je ludo, a ne kada je neko nekome drag i sviđa mu se!

Eto malo sam se raspisao, sad će opet to da traje, al izeš ga!

Pozz  :-* 

revox

 :) Stara pesma. Kad ja pišem, treba dani i dani da prođu da stigne do tebe. Baš bez veze. Znaš, smatram da to treba da se promeni, pa ću se time i rukovoditi. Neka ti i glupo zvuči, al mislim da ne zaslužujemo takvo zezanje?

Baš sam se iznervirao, ha?  ;)

Eto samo te obaveštavam. Stalno razmišljam, i znaš, uopšte nije ni glupo ni ludo. Uostalom, sećaš se kad si rekla „…koje veze ima što smo daleko…”

Evo šaljem ti veliku pusu, da ne brineš što porukice idu sporo.
 :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*

revox

Zdravo devojčice. Već mi je pomalo neobično da te nema, sve mislim da opet nije neki prekid u vezama. Al znaš kako je, kad se nešto zabrineš, svašta ti prolazi kroz glavu.

Subota je, sad sam došao s posla, pa htedoh da vidim ima li šta od tebe.  :)

Jesi li OK?

Valjda će ovo brzo da prođe. Nadam se.

Pozz  :-*

babyblue

Ah, napokon. Ponovo internet. Stvarno znaju nekad da nas malo koce sa tim netom, ali dobro je, ne traje dugo. Premda sam nnekako navikla da sam skoro svaki dan za netom. Sta mi ti radis? Kako si mi? Sta se lepo a i manje lepo izdesavalo u ovom proteklom vremenu kako se nismo culi?

Ja sam ok, mada mislim da mogu biti i bolje. Znas i sam sta znaci kada imas konstantno svakodnevne brige i problemcice i okupiran si sa tim da ih resis. Ali dobro, bice bolje...

Drago mi je da smo napokon ponovo ostvarili komunikaciju, jer se nekako lepo osecam kada se kuckam sa tobom! :)

Dok ne stigne poruka, evo ti jedan veliki poljubac :-*

revox

 :) Joj evo ga već 5 sati ujutru, moran da se spremam za posao.
Samo sam hteo da ti se još jednom izvinim što sam te uznemirio sinoć, al rekoh ti, jače je od mene.

Slušao bi tvoj glas i češće, samo da mogu. No dobro, i ovo je je jako lepo.

Idem da se spremam, ti sad verovatno spavaš. Nastavi tako!

Samo sam hteo da ti kažem, kako mi je.

Suuuuuper!!!

 :-* :-*  :-*

babyblue

Ma ok je. Nemoj se opterecivati tim ;)

I samo da znas da mi je bas drago da ti je super! :)

:-*

revox

Jao, još ovu nedelju, pa uzimam mini odmor, al barem sedam-osam dana neću ići na posao. Ne možeš da zamisliš koliko se radujem!  :D

Evo sad nešto spremam za večerašnju emisiju, pa sam posle do subote miran. Kako kod tebe na poslu, gužva?

Još uvek pristojno vreme, baš me raduje, posle kad dođe tmurno, bedak je.  Sunce mi stalno daje snage za još, a ono drugo kad dođe, nemam nešto volje.  :(

Eto, samo sam hreo da ti se javim, da ne pomisliš da sam te zaboravio? Šalim se, znam da nećeš pomisliti, al malo da zekim!  :)

Zamisli da ti sad stvarno dajem jednu pusu  :-* pa piši kad stigneš.

revox

 :) Dušo, a tebi je maca pojela jezik?  :)
Šalim se! Verovatno opet neka sranja sa vezama. Baš si interesantan lik, barem sam te ja tako doživeo na osnovu našeg razgovora. Nažalost, nemam toliko „prilike” da to češće ponavljam, jer će me i ovako odrati ptt. Jednostavno nisam mogao da odolim, morao sam, i ne kajem se uopšte. Sad reći ćeš, pa ovaj je nezasit, al kad imam valjani cilj pred sobom ne štedim se. Uostalom, valjda su škorpije takve. ili sam samo ja takav, ko će ga znati?

Drago mi je da se nisi previše zbunila, kako ti reče bilo je i pre poziva, al mislim da smo ti i ja našli neku sličniju talasnu dužinu. Bar se ja nadam da je tako. A ja se uzvrteo pr nego sam te pozvao, pa sve da proverim da li mi je sve tu, kafa, cigarete, čak sam i jednu rakijicu spremio, sve u slučaju besomučnog napada nervoze. Pa gledam na sat, da se potrefi ono tvoje vreme, pa hoću-neću, krenem ka slušalici, pa ko da me opeče. Ma, cirkus jedan. Da imam snimak skrivenom kamerom, mislim da bi se upiškila od smeha gledajući.  ;)

Eto malo pišem, nadam se da će to i stići do tebe.
Razmisli o mojim predlozima za komunikaciju, možda to i nije tako loše, kao što se u prvi mah čini.

Ljubim te puno, pa čekam neki odgovor!  :-*

revox

Dobro je, znači čim sam video da „svetliš”, tu si! Malo sam se zabrinuo, savšta vidim!

Ništa ni ovo ne more da znači, al lakše mi je!

Ljubac jedan veeelikiii!!!  :-*

babyblue

Nisam znala da si imao "visinske pripreme" za razgovor samnom? :) Salim se malo. :) Ma ti se slobodno opusti. Mada mogu ti reci da imam utisak da sam mnogo slobodnija kada se izjasnjavam u pisanom obliku, premda je fin bio i razgovor. :)

bas bi mi bilo drago da sam mogla barem na blic da budem pored tebe kad si zvao da vidim taj citav performans :)

Kako si mi ti? Je li odmaras? :)

revox

Pa jesam (imao pripreme), al zar je to neobično?
Ti nikada nisi imala takvu frku? Znam dušo, da je lakše kuckati, ali živu reč ne može ništa da zameni. Meni je bilo izuzetno drago da smo razmenili tih nekoliko minuta razgovora. Imam utisak da bi mogli tako dugo, duuuugo da to isto radimo. Nije sve u nekim prizemnijim stvarima, treba i posle toga nešto prozboriti valjano, zar ne? Lep ti je glas, sviđa mi se način na koji pričaš, ma utisak mi je  :-*  :-*  :-* !

Lepo bi bilo da možeiš i ćešće da budeš pored mene, za te kako kažeš „performanse” ili šta god drugo.
Eto malo opet seruckam, al to sam ja. Ja govorim ono što mislim, ne lažem.

Kako sam? Pa uglavnom dobro, radujem se tom mini odmoru, a u stvari sam ga uzeo da na miru spremim kuću (znaš ono, pranje prozora, prašina, zavese, ma sve redom) taman da mi sve blista za slavu. Volim da mi tog dana bude lepo, da se od rana jutra opustim, uživam. Do tada moram dosta da radim, da bi mirna srca i čiste savesti otišao na odmor!

A ti, šta radiš, kako si? :-*

Dosadan bi bio kad bi sad ponovo nešto rekao…

babyblue

Jesan, naravno. Pogotovo kada ti je neko drag, a prvi put razgovaras sa tom osobom pa jos hoces da tacno dobije pravu sliku o tebi. :) Tako da tih nekoliko minuta su mi bas brzo proleteli :)

A sta slavis? Znam vec kako to ide sredjivanje za slavu. Ali nadam se da ces uspeti pored svih tih obaveza i malo da odmoris i da ih posvetis sebi.

Ja sam dobro, sve u svemu. Mada kako bih ja to rekla uvek moze bolje. Probudila se i sad se polako spremam za posao, mada mi se bas ne radi, ali mora se :)

A sta si ti to jos hteo da kazes? :D

Toliko ovaj put od mene, pa se jos cujemo... :) U svakom slucaju ti zelim, lep i prijatan dan :-*

revox

 :) Vidim da si ustala kao i ja, pre svitanja. Uključio komp da dok popijem kafu , malo blenem. Videh te kako svetliš, pa sam se prijavio, tek da znaš da sam tu.
Sad je već 5, samo na brzinu da ti se javim, idem da se spremam, radim od 6.

Ovo što pišeš, ma sve si u pravu, čak i kada si rekla ne znamo se , al postoji nešto što nas na neki način povezuje. To me je i „nateralo” da te pozovem. I da znaš, jako se lepo osećam zbog toga.

Nadam se da će biti prilike da još uživo pričamo, al ko što ti reče, da se kuckamo do tada. Al moraš priznati, neki put je to teško, želeti al se suzdržavati.
joj, baš sam blesav, još se nisam rasanio, al vidiš šta mi radiš…  ;)

Da pitaš me šta slavim? Aranđelovdan, jako sam voleo to i kad sam mali bio, tri dana neke fešte u kući. Moj rođendan, slava, pa mamin rođendan, tri dana nekog (bar za mene) uzbuđenja za redom.
Rođendani se više ne slave, uostalom nazdravim ja sam sebi i kažem: eto Milane, još jedna godina prođe, baš si mator. A i taj dan mi proleti, sve kao nešto spremam za sutrašnji (slavu), no dobro i to je lepo.

Eto, ljubim te puno, idem da se spremam da ne zakasnim, pa ćemo se čuti (kuckati), a do tada da znaš da mislim na tebe!  :-* 

babyblue

Naravno, nisam ni sumnjala da si uzeo da mozda doruckujes.  Bitno je da si se ti docepao kafe :)

I ja se nadam da  je sve ovo samo pocetak jednog kvalitetnog druzenja iz koga mozda moze svasta da ispadne :) Vidis sada sam ja jos kriva za sve to! :D :D

A sto vise ne slavis rodjendan. Kod mene se sve obelezava. Ja sam ti od onih ljudi koji idu filozofijom da ako ima bilo kakav povod da se drustvo okupi zbog lepog razloga, onda to treba i uciniti :)

Ajde i ja tebe ljubim. A ti se spremaj da ne zakasnis na posao. A mi cemo se vec kasnije kuckati :)

I ja cu misliti na tebe :)

revox

 :-* Hajde samo da pustimo da se samo odvija. Liči mi da bi moglo baš lepo prijateljstvo, a što ti kažeš ko zna šta još. Verujem da bi nam to bilo fantastično, al nek ide samo. Ne treba ga požurivati, al mislim da i ne treba da sputavamo. Duduše neko od nas će neki put biti ispred, al mislim da ćemo se i tu smenjivati. Ja se samo nadam da nećemo to razvlačiti u nedogled, mislim dušo, da ćemo se onda pogubiti u vremenu i prostoru!
Nismo ni klinci ni ludaci, verujem normalni ljudi, pa hajde da se tako i ponašamo?

Evo me radim neki džingl, treba već sutra da se emituje, a ja tek počeo. Idem još večeras i na neki koncert (Drugi način & S vremena na vreme) ide i prenos na našem programu, ujutru opet posao od 6, ma baš spid extra!

Hajde, radim, više porukica do 14h ne mogu da šaljem jer je ograničenje na dve!

Ljubim te puno!  :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price