collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor preterana plavusa - Inđija (1982)

preterana plavusa

banelju1
evo jednog konkretnog muskarca :)

banelju1

pa jesi za ili samo pricas
 ;)

banelju1

kad se vidimo onda ako si za

banelju1

ti samo pricas i palis izgleda da sa tobom nema dogovora :-\

preterana plavusa

banelju1
jbg nemas pricu... nisam pala na to....sorry

banelju1

imam ja pricu ali moram da vidim dal si za vidjanje,ne za krevet jer nijedna nije otisla bez nekog lepog razgovora i price,vec da ti serviram neku pricu ovde nezelim,da svi citaju,ipak treba sacuvati damino dostojanstvo,bez obzira ko je i kakva je ta dama,a po ostalim odgovorima vidim da imas i ponos i dostojanstvo,jesi dama,na slici si preterano zgodna a verovatno i lepa tako da mozemo ovako da se kuckamo i lazemo do sledece godine a mozemo i na kaficu samo meni netreba vise od toga.Ako mislis da bi ja samo da te upisem kao recku,gresis silno vise mi znaci sacica razgovora nego ista vise.To bar mozes da mi das,nista netreba vise,mozda da ti pomilujem ruku ili slucajno vrat,to je vec...

preterana plavusa

banelju1
ovo je vec bolje :)
volela bi da popricamo...

banelju1

znam da je bolje,ali prica oci u oci je zakon jer oci su jedina stvar koja nemoze da prevari i slaze a i nemora pola srbije da cita!Ja eto za sad toliko a posto moze jedna poruka dnevno,cisto da ti napisem nesto,mozda nije kako da kazem umetnicki sroceno vec cisto prijateljski,a sutra je vas dan pa cemo morati vec malo mucnuti glavicom da napisemo nesto lepo da pamtis bar nrkoliko dana!Pozdrav moja lepa plavuso :D

banelju1

pozdrav za moju tajnovitu i bajkovitu plavu,zbog koje cesto po ulici dok setam zagledam u svaku plavokosu zgodnu,i nesto mislim dali je to ona,plava je zgodna ali dali je to bas ona,tetovazu nevidim nisam siguran,pa samo prodjem,pogledam sliku ali nema.nijednog vise detalja da me.asocira na nju karanfil se osusio cekajuci da joj ga dam,cisto kao mali present ipak danas je vas dan,za poklone i lepe stvari,mada i svaki drugi moze biti lep zavisi kako ga dozivite,i sakime.prterana plavuso zelim ti lep i srecan 8.mart.
p.s.ponekad mozes i da odgovoris,cisto da potvrdis da si dobro cao

banelju1

ej macko sta je satobom,danima vec nepises ni slova,da nisi ljuta,ili nepricamo vise :'( ???

preterana plavusa

banelju1
bila kratko odsutna sa neta i kompjutera... tu sam sad :)

banelju1

e pozdrav vec mi je stalo srce mislio sam da si se naljutila,ali nisi,dobro je napisala si mi bar koje slovo znaci ziva si i zdrava si cao :-*

preterana plavusa

banelju1
kissssssssss

banelju1

uh srce moje pa ti to meni poslala cokic,i ja tebi jedan veliki  KISSSSS!!!!!!Reci mi bar ako hoces visinu ili bilo sta o sebi da si zgodna i lepa nemoras to znam ali neki detalj,posto verovatno neces da popijemo kaficu,gde bi video sve.Negde na centru,grand hotel ako te zanima ponuda,ajd razmisli ljubim te do sledeceg kuckanja

banelju1

e jesi ziva nema tvojih reci juce da nisi ljuta,a i ova nam prica sporo ide par reci u par dana mozda je tako zanimljivije,ali za mene je sporo.ajd mi napisi dal postoji drugaciji nacin da se cujemo,dopisujemo van ovog cata,postoje i drugi gde mozes da saljes poruke uvek nije ograniceno anemoras ostaviti broj tel.mozda bi ti ja poslao i koju rec vise al ti slabo odgovaras,mozda te moja prica nenalazi ili sta vec ali se plasim da nisi zaintwresovana za dopisivanje samnom,ako nisi kazi da te nesmaram vise ajd ljubim te javi se!!!!

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price