collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor duboki dekolte - Vrnjačka Banja (1980)

cao:-) slucajno sam naleteo na tvoj profil i odlucio da ti se javim. Inace sam iz Beograda ali cesto dolazim u Vrnjacku Banju poslovno pa ako si za da te okrenem i da se za pocetak ispricamo jel cu najverovatnije 16 vec biti u Vrnjackoj Banji. Jesi li za?
pozz

cao:-) jesi li dobila moju porukicu?
pozz :-*

cao:-) evo jos jednom da pokusam da ti posaljem porukicu jel vidim da je nesto sve sporo na ovom sajtu...;-) Iz Beograda sam i dolazim 16-og u V. Banju. Mozes li tog datuma i jesi li za vidjanje...;-) Samo mi pusti kratki odgovor pa da te pozovem preko sistema i dogovorimo se o detaljcicima...;-)
pozz :-*

duboki dekolte

Cao zgodni evo me. Mozemo da se cujemo naravno ali ne samo radi detalja. Ako ostavis dobar utisak mozda i bude nesto. Slazes se?

Stefan10

Cao malena.Posto iz Svajcarkse dolazim za par dana,i imam apartman u Vb-u da li si za upoznavanje i ostavljanje dobrog utiska? :) Ispunjavam sve tvoje moguce zelje i fantazije bez problema :) :-) samo da se dog kada ti mozes :)

slavko61

Cao. Lepo receno za grudi. Ja bih voleo da se igram sa njima. Ako si za avanturu, idem za KS pa bih svratio uvek u lepu V.Banju a zbog tebe posebno.

Vitaly

Volis li lizanje?)

duboki dekolte

Vitaly sladoleda???  :P

Vitaly

A nije sladoled!)))

sex.nezasit

Cao lepotice! Jesi li za dobar sex? Sutra sam na prenocistu u Vrnjackoj Banji? Pozdrav.

JEBACINA112

Cao,jer naplacujes seks,platicu oliko hoces za jedan oralan seks,iz banje sam..

Neodoljiv Luka

Cao Mackice ,jesi za dobar sex ,blizu smo ako si za javi da se cujemo :-*

duboki dekolte

JEBACINA112 Kakvo ti to pitanje?! I da naplacujem nemas ti tih para.

petarpera55

Apsolutno a kako doći do tvog dekoltea

duboki dekolte

petarpera55 Kako doci?Sta ti mislis?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price