collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Nemilosrdna - Sombor (1964)

Nemilosrdna

Ja sam ti sve stigla, i da se udam i da se razvedem! :)

Hahahaha pa ti si stvarno nemilosrdna :):):))!E ako si :),neka jer kako bi te ja inace drugacije nasao :)?Znaci li to da cu ja nekad ...dok sam jos mlad :) biti pozvan na kafu :)?Ili cemo da se kuckamo preko neta dok ne ostarimo zajedno :)?

Nemilosrdna

A kako bi me ti to nasao? :D Naravno ja je moguce da ces biti pozvan... :D :D :D Mozemo mi i pametnije stvari da radimo nego da starimo zajedno! :) Zar ne? :P

Da,da mozemo ...;),mislim mogli bi smo kad bi ti skupila hrabrosti :).Ma vidim ja da ti vise nisi tako sigurna u svoj profil nemilosrdne :).Jao,jao zenka '64. godiste pa se boji konkretnih koraka  ;).Ok,mozemo i da se dopisujemo ...ostavljamo ostalo za neke druge ...

Nemilosrdna

Ja sam nemilosrdna na delu, a ovako sam povucena i tiha! :) A sta hoces da ostavis za druge? :)

Za druge,one hrabrije i odlucnije ;) ostavljam sve sto je opipljivo:).Sa tobom se evo samo dokuckavam kad naidjem ...Ma pravo da ti kazem dopizdio mi ovaj sajt ve odavno:(.Dve-tri dana cekam da objavi poru ...Smorio me.Ma ja sam nemilosrdan:),nemas pojma koliko i kako :).Kontam da si ovde zbog zezanja,mozda malo mastas ali za stvarno vidjanje vidim da nisi ;).Ma ne,naravno da ne znaci da ako neces samnom necas ni sa kim.Nego te kontam,masta i malo uzbudjena ti je dovoljno,I naravno ubijanje dosade :);).

Nemilosrdna

Jesam i za vidjanj, ali nemam neka iskustva na ovakom vidu komunikacije :(

Nema tu mnogo sta da se misli ...Ovaj ili neki drugi vid komunikacije ...isti k... Upoznamo se,procenimo i AKO neko nije za ...cao,cao.Kuckamo se dalje :).Zamisli to ovako ...Upoznali se u autobusu,i razmenili mail-ove,ili brojeve tel.Dalje je sve isto :).

Nemilosrdna

Dobro onda, nastavljamo da se kuckamo

 :D :D :D :Dznaci procenila si  :D :D :D

Dakle izgovor zlata vredi ;)

jedini44

Ja bih voli da nesto radimo konkretno od kuckanja nema vajde :)

maverick

Cao :)! Pa lepo,u istom smo gradu! Javi se  :-*

redakslucaj

Cao,evo mene opet na zezanje  ;)

dupla_skorpijaSO

ako trazis tu osobu , evo ja se nudim, pritom sam iz sombora :)  ako zelite

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price