collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Dama iz bg-a - Beograd (1968)

Miso

kako da stupim u kontakt sa tobom odnosno da dobijem tvoj telefon

sjokul

Volis li i starije, iskusne muskarce? Racunam na apsolutnu diskreciju, jer sam ozenjen... A sto se tice izgleda, mnoge devojke mogu da ti pozavide!!!

Dama iz bg-a

Naravno da volim, ali ono sto mi je jako bitno to je diskrecija, jer iako je Beograd veliki grad nekako se svi u njemu poznajemo. A za izgled... ulgalo se dosta u njega i vezbalo se!

sjokul

Mozes li da me nazoves pa da se dogovorimo za susret i sex, jer ja imam VIP karticu...

Dama iz bg-a

jao, pa sta je to? dzentlmeni su izumreli?

Miso

ija sam ozenjen i meni treba nesto kao tebi potpuna diskrecija i povremena vidjanja

gradimir

na slikama izgledas lepo, tvoja pojava budi moju paznju, a pojave se i drugi pokazatelji, kada je najbolje da te pozovem, mozda cu te ubediti da sam muskarac kojeg trazis

Dama iz bg-a

Miso, imas li ideju sta da radimo?

gradimire mislim da je jos rano da mi cujes glas.

gradimir

mnogo toga je lakse reci nego napisati, ne vidim zasto odugovlaciti, razgovarati telefonom ne predstavlja nikakvu obavezu za nesto vise ako se ne uklopimo, inace sam i ja za diskreciju

Miso

ako zelis dase nadjemo sutra ustvari ako mozes bilo bi dobro zvacu te ako prihvatis

Mladji ali sladji

Ja ti diskreciju garantujem,tvoje je da li ces meni verovati ili ne ;))

Miso

jel imas profil na fb

Dama iz bg-a

gradimir: ako bas toliko navaljujes.... nazovi! :)

Miso: ne koristim facebook! :(

gradimir

mislim da je lepse da te poslusam, ipak sam za to da treba prvenstveno ispostovati zelje dama,
svidjas mi se i mislim da si dama,
pisi da se malo bolje upoznamo

Cao Slavka, pozdrav od Janka iz Smedereva. Culi smo se par puta. Da li zelis da nastavimo. Ima li sanse da se vidimo

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price