collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Dorinda - Aranđelovac (1949)

Dorinda

Korisničko ime: Dorinda
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Aranđelovac
Godište: 1949
O sebi: Sa mnom je jako zabavno.....jednom recju igre bez granica...
Zvati u periodu: od 0 do 24

zadd

pojeo bih ti picic ne zna se :),javi se ako si zainteresovana.

Petar-Pan

VRLO SI,SLATKA,MALENA

seki_2011

ko ja dama, kao da je hulivudska glumica. kako upoznati stobom, gde zvati, ne mogu nikako stupati u kontakt stobom, ja sam u istanbul, molim te reci mi, ti si pravi andjeo, ....

Dorinda

hvala seki. ne smetaju ti godine?mozes stupiti u kontakt tako sto ces da me pozoves ili da ovde posaljes poruku.

seki_2011

ja bi te pozvao, ali nisam u serbiju, u tursku sam, a ne znam kako zvati tebe, volis putovanje , volis istanbul,... kako stupati u kontakt stobom,...

Dorinda

ako vec ne mozes zvati, onda se mozemo ovde upoznati. je li uopste dolazis za srbiju? sta radis u zivotu?

seki_2011

ja samdoktor-hirurg. mozdane zelis doktote, ha ha... a vi, kako stupati stobom u kontaktu

Dorinda

nisi mi rekao je li dolazis inace za srbiju?

seki_2011

volim ali ne znam kada, volis ti doci ovamo kod emen,ti si prava dama,i stvarno vlim nekako kontaktirati stobom ali ne znam kako

Dorinda

ja se nadam da ce to biti uskoro, jer koliko mi se cini do tada mozemo samo ovako komunicirati! :(

seki_2011

al kako mozemo nekako preko tel, molim te. ne mogu smiriti svaki dan cekam odgovor od tebe ,upoznati se nekakko

Dorinda

Ako me vec zelis, mozemo se cuti... :)

seki_2011

zelim te mnogo, ali kako cuti, molim te reci mi, stvarno mislim da si perfectna dama. moja najvweca zelja je upoznati tebe

Dorinda

Upoznaces me kada budes dosao u Srbiju! :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price