collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Abela - Bačka Topola (1969)

Abela

Vidim ja da si ti jedan vrlo praktican covek! :)

macakmica

kad i gde se nadjemo,pa da cujem misljenje,ako moze vikend,bilo bi extra...samo ako zelis da se upoznamo,neobavezno....

Abela

To bismo mogli da se dogovorimo...

macakmica

nedelja vece?oko 7?

Abela

Koja nedelja?

macakmica

mislio sam na 6.11,ali posto kasne poruke 5 dana,onda ti biraj termin kad bi smo mogli da se upoznamo,ako zelis,nemogu ponedeljak,bilo kad od 6-7 uvece...cmok!

Abela

Mislis samo na ovaj ponedeljak ili inace ponedeljkom?

macakmica

samo ovaj,kad god....puno radim po terenu i ne stizem da pogledam komp...uostalom,mozemo se cuti i telefonom ako hoces pa se kasnije dogovorimo preko sms-a?

Abela

Ok, moze i tako. A ako nije tajna cime se bevis?

macakmica

nije tajna,elektricar sam po struci,radim,instalacije i klime,nesto video nadzora i alarma i tako....nikad nije dosadno...a ti cime se bavis?da li bi htela da se upoznamo? mogu doci u topolu kad ti imas prostora za kaficu ili neobavezno druzenje....

Abela

Ja radim kod privatnika.  Jesam za upoznavanje, zato smo valjda svi na ovom sajtu :) A sto se tice kafice... tu cemo jos morati malo sacekati :)

macakmica

ok sacekacemo jos tu kaficu,sta je sad poenta? da se dopisujemo mesecima,pa da nazovem i da potrosim brdo telefona kao i svaki sajt koji je navlakusa ili sta? nadam se nije jos jedan lazan profil i da stvarno postojis? reci mi da li sam u pravu?

macakmica

zasto sad cutis? ako nisam u pravu,verovatno bi mi odgovorila,zar ne?

Abela

A zasto odmah tumacis stvari tako. Na kraju krajeva ja niti sam rekla da zelim da za sada razgovaramo niti da zelim da se mesecima dopisujem. Ukoliko smatras da sam takva, hvala ti ali ne vidim razlog da nastavimo sa kuckanjem, koje je by the way besplatno!

macakmica

ne ,nisi me razumela...kazem da li je sajt navlakusa,samo da se pare potrose ili si lazan profil....kad neces da se upoznamo? na to sam tacno ciljao a ne na tebe ili tvoje odlaganje kafe ili upoznavanje...to me brine,da li stvarno postojis,a ne da li cu se ja dopisivati sa tobom ili ne...od volje ti daljni koraci prema mom profilu...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price