collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor gola zelja - Beograd (1974)

ShipkaNS

pa onda ajde da te probam pa da vidimo sta cemo ....  ;)

zokitrp

Ako zelis dobar sex,pusti por...:***

loshmmy

ODLEP!!ODLEP!!ODLEP!!ODLEP!!             jbg...ja sam iz BG-a,i voleo bih ako si u fazonu da stupimo u komunikaciju neku(i na neki nacin,bilo koji)dok se ne uveris da nisam psiho,to je valjda poenta..a onda bih vrlo rado da se ne lazemo posvetio tvome telu jako mnogo paznje,a riba ti izgleda tako(ako si ti na slici)da se ne bih zaustavio dok ne dozivis dva najgotivnija orgazma u svom zivotu(minut ipo otprilike :)) )pozz i lizz

gola zelja

od kad nisam imala tako dug orgazam... :( svi su ovde muskarcine, a onda kad treba na delu da se pokazete to bude par minuta i to je to i uvek komentar "jako si me napalila, pa sam zato ranije..." cccc ajde neka mi barem jedan dokaze da nisam upravu! ja cekam... :)

gradimir

VOLEO BIH DA TI DOKAZEM SUPROTNO OD TVOG UBEDJENJA, ALI MI TO MORAS DOZVOLITI, AKO SI RASPOLOZENA RECI MOGU LI TE NAZVATI

gola zelja

ja se samo plasim da ne dozivim jos jedno razocarenje... :( ja sam voljna za pricu, ako si i ti... nazovi me! :D

gradimir

ma pusti pricu ima vremena za pricanje, ja bih konkretnije nesto,

gola zelja

da bi bilo nesto konkretnije, moramo se prvo malo upoznati. ne dajem ja svoju macu na nevidjeno. :)

gradimir

dobro bilo bi glupo ali znam da cu te brzo zainteresovati, a posle cemo lako

gola zelja

i ja se nadam da ce biti tako. :)

loshmmy

L E G E N D A R N O! ! !  pa ovo je sjajno,svi ovi carevi su zapoceli komunikaciju sa tobom sa recenicom "ej cao,preslatka si..."gde su oni to videli da si ti preslatka?osim sto su mogli da vide da su ti preslatke dojke i uopste "tjeleso",e sad sto se mene tice ja te recimo ne bi tucao mala!!ja bi te macko moja rasklopio od kurca...hihihihi...ne,stvarno macko uopste ti ne bih oprostio to tvoje preludo prezgodno telo...olizao bi ga celog kao lilihip..mmmmmmm...jesi u fazonu da malo ozbiljnije shvatimo ovu pricu,pa da iskomuniciramo ono koliko se mora i da krenemo u organizaciju naseg vidjenja sa tendencijama da se odvalimo od kurca?pozz,kiss i lizz                                                                                                     

gola zelja

I meni stvarno nekad dodje na pamet da muski mozak ne moze nista vise da smisli od te jedne recenice, ali sad si me ti uverio da sam gresila. Hvala ti na lepim recima... :-*

Alo

jel imas neki kontakt kao sto su skype ili msn?

loshmmy

macko hocemo li ti i ja da se cujemo?

gradimir

kako ti je divna bas me uzbudjuje,

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price