collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor emanuela - Aranđelovac (1962)

emanuela

moze ali uz neko picence!

gradimir

zelim ti svu srecu

tigar2

tako nezan pogled predivnih ociju, usne prelepe, osmeh iskren i nezan,
fotografije su ti prelepe nadam se da ces dozvoliti da ti se priblizim, makar da popijemo kafu i pice

emanuela

hvala ti na tako lepim upucenim recima. ti zasluzi pa ces prici! :)

tigar2

tesko se moze u par reci opisati zelja za tobom, a jos teze zasluziti tvoju paznju, pa postoji li neka opcija da te sretnem, da vidim da si stvarna, jer mi delujes kao iz snova,
kako te zasluziti, pomozi mi

emanuela

Ja nisam zahtevna, stoga svega par lepih reci i to da vidim da si ok lik i tvoja sam... :)

tigar2

Arandjelovac i nije tako daleko, brzo se stigne,
mada i da je dalje za ovako divan pogled vredi preci put,
mada kako da budem siguran da zelis, da mozes i da hoces, znas mnogo toga sam prebacio preko glave, malo je nepoverenja i kod mene, izvini ali malo sam nepoverljiv
jesi li stvarno iz AR. mozda si i bliza BG.
ljubim te u okice slatke, za pocetak

emanuela

Znas kako, svakako ako bismo se dogovarali ne bih voliela nista da bude na slepo, vec da se cujemo i izdogovaramo tacno, tako da ces se onda i uveriti :) ali o tome cemo kada dodje vreme, do tada se upoznajemo! :)

tigar2

plasim se da ne dozivim razocarenje, tako sto ces me odugovlaciti, pricati price,
izvini ali dosta lukavo mi delujes, jedna si jako odmerena dama,
imas li dece i jesi li u braku,
ja sam u braku smetalo bi ti to?

emanuela

Dosta lukavo ti delujem? :) Pazi ni meni nije u interesu da ovo traje u nedogled... Naravno da mi ne smeta! :)

tigar2

zdravo
evo ja dajem predlog da se sretnemo sledece nedelje, popijemo kaficu negde u Arandjelovcu, popijemo i neko pice pa onda ako se odlucimo razmenicemo telefone, pa cemo moci da se dalje dogovaramo,
mislim da je predlog kreativan, a ti sta mislis???

emanuela

Mislim da je i suvise prerano da bismo isli da kafenisemo. Ne kazem da si losa osoba, ali bih volela da te prvo upoznam pre nego sto bismo kafenisali. Mislim da je to korektno sa moje strane? :)

mad_rider

picence? lepo zvuci, kad ti odgovara meni odgovara kad i tebi ..

tigar2

rano??? pa mislim da nema boljeg upoznavanja uz kafu, kada smo poceli da pricamo bio je predlog da to ne ide u nedogled, a ljudi se najbolje upoznaju kada pogledaju jedno drugom u oci, sve ostalo je igranje i gubljenje vremena,
popiti kafu sa nekim je bar za mene uvek bez obaveza,
nisam te pozvao u hotel, vec u neki kafic,

emanuela

Ok ali se cestito nismo ni upoznali. Razumem ja i tebe da nismo klinci, ali s druge strane ne volim da izlazim sa nepoznatim momcima... Nadam se da me razumes?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price