collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor babyblue - Kosovska Mitrovica (1973)

revox

Pa možda si i u prvu. Nije ništa strašno što si daleko, ovaj sistem, provere poruka čini da sve bude još dalje. Odgovor sam ti poslao pre četiri-pet dana, vidiš da brzo ide. Al valjda tako treba. Pre mesec dana sam morao da odem do Smedereva, putovao sam 1,35 sati. Ništa nije problem, osim činjenice da je udaljeno samo 40km od Bgd. Mitrovica je ipak dalje, pa valjda zbog toga.
Šta ti inače radiš? Možda nam se i posreći da ubrzaju ove poruke, pa da pričamo više.

babyblue

:) Ti si bas neko ko voli da putuje ili sam ja to pogresno protumacila? Jesi li ikada do sada bio u Mitrovici?

revox

Ne da volim, nego prosto obožavam. Al se ne može uvek, ali je prelepo kad promeniš vizuru svakodnevnu. Ranije sam čak iz zbog posla dosta putovao, a sad se nešto utanjilo, kažu mora de se štedi (valjda da bi drugi mogli da se razbacuju), pa tako sam posato samofinansirajući, naravno kad se steknu „uslovi”.
U Mitrovici nisam bio, doduše zvali su me neki prijatelji sa radija, ako si posećivaja Jazz&Blues festival, znaš kada je to, međutim nisam stigao da uklopim sve tadašnje obaveze. Ma nudili mi i smeštaj i sve tako redom, al nažalost nije moglo.
Kako je tu kod vas, čujem svašta, vidim na TV, nije meni to baš najjasnije?
Šta ti radiš inače u životu?
Ovo malo prođe dosta vremena dok se prosledi moja poruka, al šta da radim, ako tako nastavi, moraćemo da smislimo nešto drugo, brže za dopisivanje, naravno ako to tebi bude odgovaralo. ;)

revox

Evo danas je nedelja veče, od srede moja poruka nikako da stigne do tebe, valjda je „urednici” nisu pročitali i odobrili. Šaljem je opet:

Ne da volim, nego prosto obožavam. Al se ne može uvek, ali je prelepo kad promeniš vizuru svakodnevnu. Ranije sam čak iz zbog posla dosta putovao, a sad se nešto utanjilo, kažu mora de se štedi (valjda da bi drugi mogli da se razbacuju), pa tako sam posato samofinansirajući, naravno kad se steknu „uslovi”.
U Mitrovici nisam bio, doduše zvali su me neki prijatelji sa radija, ako si posećivaja Jazz&Blues festival, znaš kada je to, međutim nisam stigao da uklopim sve tadašnje obaveze. Ma nudili mi i smeštaj i sve tako redom, al nažalost nije moglo.
Kako je tu kod vas, čujem svašta, vidim na TV, nije meni to baš najjasnije?
Šta ti radiš inače u životu?
Ovo malo prođe dosta vremena dok se prosledi moja poruka, al šta da radim, ako tako nastavi, moraćemo da smislimo nešto drugo, brže za dopisivanje, naravno ako to tebi bude odgovaralo.  :)


babyblue

Eto da smo ranije kontaktirali imao bi razlog vise da dodjes u Mitrovicu. Kako je tu kod nas? Veruj mi da vise ni ja ne znam sta da ti odgovorim. Kao se nesto desava, ali je sve u svemu lose. Nije bas ni onako kako predstavljaju na tv-u, kao svi nesto nam donose dole, a u sustini imamo utisak da sve njih briga za nas! :(

revox

Pa i ovo je dovoljan razlog, zar ne?
Ipak ko je mogao da pretpostavi? No nikad nije kasno, možemo se družiti i sad. Nažalost, mnogo toga su nam uzeli i uništili, pa smo primorani i na ovaj način da se upoznajemo. Sećam se vremena (kad sam bio klinac) da je u Zabavniku bila rubrika nekakva o dopisivanju, pa smo se mi klinci dopisivali sa vršnjacima iz cele Jugoslavije, i ništa to nije neobično. Nije bilo interneta, mobilnih, samo pismo koje putuje, i oduševljenja kada ga zatekneš u sandučetu. Učili su nas da je čovek bogat onoliko koliko prijatelja ima, al došlo je vreme da su se ljudi otuđili, prijatelji okrenuli leđa, al mi i dalje plivamo. Sad o kvalitetu svega toga ne bi govorio, al šta da se radi. :)
Pozz tebi, pa piši ako želiš, drago mi je da smo se i na ovaj način upoznali.
Milan ;)

revox

Hej, pa ovo traje neviđeno dugo! Ajd ja kao sad pišem, pa se nadam da će gužva pred šalterom da probije i da će porukice stići do tebe.
A možda ništa ne znači da li ima više komada?
Kako ti?
Pozz :-*

babyblue

Naravno da se i ja secam Zabavnika. Boze kako sada kada se secam tog perioda deluje tako arhaicno, prosto kao da nikada nije ni postojalao. Al jedino sto ne razumem sto se bunis na kasnjenje, i sam si rekao da volis pisma. Oni hoce samo da nas vrate u taj period, a ti odmah koristis priliku da ih kudis! :)

revox

Pa ako se to na taj način gleda, onda je OK. :) Kakva nam je pošta i brzina iste, onda se ovo uklapa u tu priču. Sad i ovo može da se nazove Brzi Internet Srbije. Arhaično ili ne, nekako mi se čini da je bilo neko humanije vreme, kada su ljudi bili okrenuti više jedni drugima. Brzina uzima danak, otuđenost je sve veća, a meni smeta odsustvo poštenja, ljudi koji drže do reči. Ko zna kako će tek da bude, al ako nastavim otići ću sa pričom u politiku, a to je ono čega se gadim. Znam da ja jedan ne mogu ništa da promenim, ali mogu da čuvam uspomenu na lepo. To radim i u svom poslu kad god mogu, i onda kapiram da još ima ljudi kao ja, jer povratna reakcija ume da bude jako lepa, a onda mi to izvuče osmeh na lice.
Sviđa mi se ona tvoja fotka sa naočarima (verovatno na plaži ili sl.), baš.
Ovde je juče ceo dan padala kiša, čak sam je i jutros čuo pre ustajanja. Lagano stiže jesen, a nju obožavam. Boje koje nosi sa sobom su nestvarne, mene umeju da razneže do te mere, da ne znam šta bi pre.
Eto, malo sam se raspisao.
 :-*Milan

babyblue

Milane, ako nije tajna cime se bavis u zivotu? Ovo sto si napisao je zvucalo kao da si neki novinar ili knjizevnik. Prelepo napisano... :)

revox

Pa blizu si, radim u radiju kao muzički urednik jedne emisije, povremeno me ima i pred mikrofonom, tako da je sve to slično.  :) Zato sam ti i napisao da su me zvali u Mitrovicu, konkretno jedan kolega iz vašeg radija, svira isti instrument kao i ja, pa smo se viđali, ali stalno u Beogradu. Nikad nisam uzvratio posetu, al šta da se radi…
A posao? Pa lep je, nosi određena zadovoljstva sa sobom, mada kakva su vremena, jako teško se od toga i živi. No, iz ove se kože ne može! 8)
A ti?
P.S. eto kako sam ih kritikovao, a oni ubrzali prosleđivanje poruka. Vredelo je
pozz i jedan veeeliki :-* M.

babyblue

Vidis kako sam primetila da imas kako se ro kaze "recenicu"! :) I da je ipak to sto duze vremena radis taj posao ostavilo na tebe posledice, naravno pozitivne-njih trenutno komentarisem :) Ali je surova realnost da se od posla vise ne moze ziveti, al bice bolje... :)

P.S. Jesam li ti lepo govorila za kritiku. Vidis da pali! :)

revox

Jesi govorila, zato ti jesi pametnica. :-*
A što se drugih stvari tiče, imao sam izuzetnu profesorku srpskohrvatskog jezika (tada se to tako zvalo), koja nas je nekim stvarima stvarno naučila. Morali smo da učimo, čitamo i pišemo književni jezik, učili makedonski, slovenački i sva ostala narečja. Kasnije sam opet imao sreću da mi u srednjoj školi predaje žena, književnik pre svega, koja nam je dalje razvijala ono več začeto u nama - ljubav prema jeziku maternjem. Priča pred mikrofonom je došla tak kasnije, skoro spontano, i pokazala se kao relativno dobra. ;)
Danas mi malo smeta kvarenje i ruženje našeg jezika, ma šta malo, mnogo mi smeta… Eto ja se sad kao nerviram, al to je jedino što mogu. Drugi su odlučili da se sada drugačije govori, došli neki sa strane i doneli novi (svoj) pravopis, jer drugi naučiti ne umeju. A mi boranija moramo to prihvatiti (možda i ne moramo), deca nove generacije svakako.
Uostalom, zar o svemu ne odlučuju neki drugi. Zaustavljam se ovde, počinje da miriše na politiku. Piši nešto o sebi, ako možeš i hoćeš.
Pozz M :D

babyblue

Sto se tice samog jezika, mnogo je iskvaren. Ja razumem to da je jezik varijabilan pogotovo sto sve oko nas napreduje velikom brzinom i da se prosto to odrazava i na jezik, ali s druge strane ne znaci da i sam pravopis mora svasta nesto da usvaja kao "normalno", a mislim da se to upravo desava. :(

revox

Neću ti  previše sad pisati (mozda više slova duže putuje, prethodnim je trebalo skoro pet dana).
Sve se slažemo što se jezika tiče. Jedino nam preostaje da ga čuvamo, onakvog kakvog su nam ga naši stari ostavili i naučili nas.  ;)
Ne reče mi, da li si možda dobila jednu porukicu od mene, al sa druge strane? Baš me je zanimalo da li će ti stići?

Ceo dan mislim na tebe, sve nešto gledam strahotu na televiziji. Je si li ti OK?

Ajde da ne dužim, verovatno imaš i pametnija posla. Piši kad se uželiš i kad stigneš.  :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price