collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pokazi sta znas - Novi Sad (1984)

pokazi sta znas

Aleksaintimo
hvala na komplimentima

Machko chaos,vrlo su ti lepe fotografije!telo i lice su ti prelepi,malo je takvih lepih devojaka kao ti na tom saitu!izjave kao pokazhi shta znash su provokativne,koliko che u mushkarca ona "stvar" biti tvrda i koliko mozhe ili zna,uglavnom zavisi od ponashanja vas samih,prelepe nashe polovine,od vashe iskrene zhelje imati nas,shto je ona vecha i nashe zhelje su veche,mogu biti toliko jake da i razum mozhe da se pomuti..machko gledajuchi na tebe,jedino shto bih voleo je to da bih te zgrlio iz sve snage,imao te,i zajedno s tobom svrshavao,nishta lepshe na svetu od zajednichkog  svrshavanja s devojkom koja te zaista zheli..madjutim na ovom saitu je to iluzija i paljenje.. 

Darkoxxx

Cao lepa! Ne zelim da budem ne vaspitan ali ne bih silazio sa tebe :D

PEZ

za moje malo srculence ako se slazes jel moze tako??? kis! od mene za tebe jedan veliki!!!! i cmokic!!!

pokazi sta znas

PEZ
ja sam tvoje srculence?

PEZ

pa jel hoces da budem tvoje srculence!!?????????????

pokazi sta znas

PEZ
zelis to?

PEZ

da li ti zelis!!! meni bi se svidelo!!!! ako hoces!! mozemo pokusati!!!!! pa sta bude neka bude da pokusamo??? kisko od mene za tebe!!!!

pokazi sta znas

PEZ
ok... budi moje srculence :)

pokazi sta znas

PEZ
ne razumem te

PEZ

pa da li hoces da budes moje srculence ili ne sta ne razumes???? na tebi je!!!! i kad ces moci da odgovoris da nesmetam posto ides na odmor!!!! jel sada razumes?? kis od mene za tebe!!!!!

bokins

cao plavoojka kiss za lepo telo,javi se ako zelis da se upoznamo ima dovoljno tvrd za tebe ako me smes probati haha

PEZ

i sta bi srculence kada se cujemo?? si se odmorila na odmoru?? kis od mene za tebe!!!!

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price