collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor bombica79 - Kikinda (1979)

bombica79

e pa to je vec druga prica onda gradimire! :)

keki

pa jesi li ozbiljna

terry

Cao slatkišu....Na početku da te pohvalim da si jako slatka ;) Zanimljiv nickname imas "bombica", znači vatrena i eksplozivna osoba.....a pritom lepa, simpatična i veoma slatka :D Ako si raspoložena za lud i nezaboravan provod, možda bi mogli da se čujemo uskoro? Da organizujemo neko druženje zajedno...Ako "bombica" ima fitilj, mislim da bih mogao da ga upalim 8)  Šta kažeš na ovaj predlog? I još jedan cmok za tebe lepotice :-*

bombica79

Naravno terry, koliko znam svaka bombica ima fitilj! :) Naravno da sam raspolozena za dobar provod i lepo iskoristeno vreme... :-*

terry

Još jednom moram da pohvalim to slatko lice ;) Drago mi je što si prihvatila poziv da se čujemo....Nadam se da si raspoložena za neko piće i kaficu u gradu, za početak, pa ćemo se lako dogovoriti dalje :D Nadam se da ćemo se naći na istoj talasnoj dužini 8) Još jedan cmok od srca za slatku bombicu :-*

bombica79

Naravno da cemo se dogovoriti :) Meni je samo bitno da vidim da si normalan i ok lik, a sve ostalo ce doci samo po sebi! :)

terry

Moram da ti se izvinim što se nismo čuli....Zadržao sam se duže od planiranog van Kikinde, pa nisam uspeo da ti se javim :( Nadam se da se ne ljutiš pošto smo se dogovorili da se čujemo....Nadam se da ćemo ipak uspeti da se čujemo za par dana....Ne brini,normalan sam i ok lik,imaćeš prilike da se i sama lično u to uveriš :D Na sajtu *********** možeš naći moj profil pod istim nick-om terry, pa otvori sliku i pogledaj šta piše ispod nje :) Možda se možemo čuti i na taj način ;) Stvarno bih voleo da organizujemo neko zajedničko druženje,lepotice 8)

bombica79

Ma ok, razumem da se uvek mogu desiti nepredvidjene stvari... Opusti se. A sto se tici organozacije druzenja, ucinicemo nesto da bude sto je pre moguce :)

terry

Drago mi je da se ne ljutiš, vidim da si razumna i cool osoba :) Da li si za varijantu kada se čujemo da ti dam svoj broj mob.telefona? Onda bi mogla da me cimneš pa bih te ja zvao na tvoj mob.....Naravno ako se slažeš sa takvim predlogom ;)

bombica79

naravno da moze, samo nisam sigurna da ce prikazati broj? znas da ne sme! :(

terry

Znam da ovde ne sme da se ostavlja broj.....Mislio sam na varijantu da te nazovem preko call centra pa da ti dam svoj broj mob.telefona? Tako bi mogla da me cimneš, pa da te ja zovem na tvoj mob....To sam mislio, ako nemaš ništa protiv :)

bombica79

ok, mada ako mi se ucinis kao ok lik moze, je li to ok?

terry

Naravno,nema problema :) Drago mi je da se slažeš....Svakako da moraš da vidiš prvo da li je neko normalna osoba,to je nekako logično....Vidim da imamo ista razmišljanja :) Drago mi je da možemo lepo da se dogovorimo :D Isto tako se nadam i mislim da ćeš se uveriti da sam normalna osoba, raspoložena za kvalitetno zajedničko druženje :D Slobodno me pitaj šta te još zanima,slatka bombice 8)

bombica79

bas mi je drago to sto smo slicni i imamo ista razmisljanja. :) konacno ima i normalnih ljudi ovde! :) sta inace radis u zivotu?

terry

Trenutno sam u potrazi za poslom....Radio sam u jednoj privatnoj novosadskoj firmi za tapaciranje nameštaja, često bio na relaciji Novi Sad-Kikinda....Sad pomalo uživam u životu...I naravno iskreno se radujem upoznavanju sa slatkom bombicom 8) Čime se ti baviš?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price