collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor bombica79 - Kikinda (1979)

bombica79

Jao pa to je bas lepo... Prosto sam porvenela :) I ja sam u potrazi za poslom, ali ne mogu reci da bas i uzivam u zivotu obzirom da mrzim situacije kada sam finansijski ogranicena, ali pokusavam da se ne nerviram zbog toga :)

terry

Ne vredi nervirati se.....I kod mene je slična situacija.....Nekako to finansijsko ograničenje malo zna da nervira.....Znači treba da nekako dogovorimo,recimo,odlazak na kafu,pošto imamo slobodnog vremena :) Lepo se ispričamo uživo i upoznamo.....Mogli bi lepo i kvalitetno da iskoristimo zajedničko slobodno vreme 8) Da li si za varijantu odlaska na kaficu negde,za početak?

bombica79

Znas kako, nemoj da me pogresno shvatris, ali vise volim da se sa nekim malo bolje upozanam, da shvatim kakva je osoba pa tek onda da pijem kafu... :)

terry

Izvini ako sam delovao napadno....nije mi to bila namera :( Iskreno se nadam da te nisam uvredio sa ovim....Ja bih voleo kada bi mogao nekako da ti pošaljem svoj e-mail ili skype pa da možemo lepo da pričamo i bolje se upoznamo :) Iz dosadašnjeg razgovora mi deluješ kao jedna ok osoba, pa bi zato i voleo da nastavimo komunikaciju...Slažem se da treba malo bolje da se upoznamo i iz tog razloga bih da ti dam svoj e-mail....Nisam od onih koji svakome nude svoju adresu, ali si mi se svidela,pa bih voleo da nekako nastavimo ovaj razgovor na komotniji i brži način :) Preko call centra je iskreno malo skupo da vodimo duge razgovore,a ako postoji neki način da se čujemo putem e-maila ili skypa mislim da bi i ti i ja bili mnogo opušteniji i komotniji :D Šta ti misliš o ovoj opciji?

bombica79

Slazem se u potpunisti sa tobom i mislim da bi to bilo super! :)

terry

Ne znaš koliko mi je drago da se slažeš sa ovim predlogom :) Na onom drugom sajtu gde smo se dopisivali videla si moj profil pod istim imenom kao ovde....Klikni na slike, pogledaj šta piše ispod njih :D To je način kako možemo da se čujemo 8) Nadam se da ćeš pristati da se tako čujemo i sa nestrpljenjem ću čekati tvoj odgovor :)

bombica79

Na kom sajtu? :(

terry

Na početnoj strani ovde, gde piše na kraju tamnim slovima prijatno upoznavanje, klikni na to i odvešće te na taj drugi sajt gde i ti i ja imamo profile pod istim imenima kao i ovde..... Klikni na slike na mom profilu tamo, pogledaj šta piše ispod njih :)  To je način kako možemo da se čujemo 8)

bombica79

Sad cu probati! :)

Thug

Cao bombice, sta se radi? moze neko upoznavanje? :D

bombica79

Zdravo! Sto se mene tice moze... :)

Thug

pa kako cemo to da sprovedemo u delo? :D

Thug

pa kako cemo da se vidimo, kuckamo, tuckamo? :D

bombica79

Idemo redom... :)

terry

Cao slatkišu....Nismo se dugo culi....Kako si mi ti, slatka "bombice"? Nije me bilo jedno vreme ovde na sajtu, ali bi mogli sad da nastavimo gde smo stali  sa pričom :) Ako se slažeš....Falila su mi ova dopisivanja sa tobom slatkišu....Nadam se da ćemo uspeti da dogovorimo neko zajedničko druženje konačno 8)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price