collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pocahontas - Novi Sad (1982)

pocahontas

Korisničko ime: pocahontas
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Homoseksualno
Grad: Novi Sad
Godište: 1982
O sebi: Tajanstvena,prirodna,zanimljiva..prijatna,i psihicki i fizicki..Vredi me upoznati,to je sigurno..ja jos uvek upoznajem sebe..Zelim zenstvenu,normalnu devojku da zajedno istrazujemo jedna drugu..da uzivamo u lepoti..

Zvati u periodu: od 15 do 20

Zaintrigirao me je tvoj profil , i ja sam u fazi istrazivanja , volela bih da upoznam neku devojku custo radi druzenja . Ako te zanima mozes me kontaktirati na mail- ***Zabranjeno je postovanje emailova i mobilnih telefona...

pocahontas

bas mi je drago da sam nasla nekoga ko ima ista interesovanja kao i ja :)

samo ne znam da li ti je bitan izgled devojke i da li trazis nesto posebno? 

Ipak volela bih da te upoznam :)

pocahontas

Naravno, nije mi izgled presudan, ali volim kada vidim lepo zensko telo. Iako mi je najbitnije da imam sta sa njom da pricam. :)

Drago mi je da to cujem . :) . Nista se ne zna dok se licno ne upoznamo i ne popricamo .

pocahontas

Naravno Micika! :-*

i Sta ti mislis , kako bi jos mogle da komuniciramo , sem preko ovog sajta ? dal na fejsu ili kako god vec ?:)

pocahontas

Ne znam da li ce dozvoliti ali ajde da pokusam. Nadji me na fb ***Zabranjeno je postovanje emailova i telefonskih brojeva...

ne vredi , nemozemo da postavimo ni meil . sta reci ,a da probamo na ******** pod istim nadimcima?

pocahontas

gde da probamo?

***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...

izvini sto te nisam nazvala za sastanak iskrslo mi je nesto , ni ja nevolim da neko otkaze al zaista nisam mogla da izbegnem , nadam se da mi neces zameriti . sorry :*

pocahontas

OK. Nije problem. I meni se nekad desi da iskrsne glupost iz cistog mira. Cucemo se :-*



* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price