collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor analna - Jagodina (1967)

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #15 »
lepo izgledas!

Mladibacje

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #16 »
Cao kuckice,da li bi htela da se vidis sa Jagodincem koji bi ti razvalio guzu ??? Nadam se da cemo stupiti u kontakt (neces se pokajati) :)

analna

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #17 »
Mladibacje: jesi li siguran da bi uspeo da me bas razvalis? nemoj da se pokajem sto sam ti je uopste i dala.

Nakamichi: stavrno se ne razumem u automobile, ali predpostavljam da je neki extra, al kao sto izreka kaze "svaki ciga svoga konja hvali", a da li je bas tako i na delu? :) :-*

Mladibacje

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #18 »
Veoma sam siguran,nijedna se do sad nije zalila...
Jako je tvrd i prav kao strela,ja se ponekad zapitam da li bi tvoja guza to mogla da izdrzi...Uostalom Jagodinac sam,valjda mi verujes,ostalo ti je samo da razmislis i da probas moju mladu batinu :D Cekam tvoj odgovor kuckice :)

analna

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #19 »
nemoj ti da brines za mene. jos se takav nije rodio kaoji ja nisam mogla da primim u sebe. mozda ti budes stvarno prvi koji me je pocepao ! :D

analna

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #20 »
imas neku fotku da vidim to cudo od prirode? :)

mad_rider

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #21 »
jesi za da osetis ovu kurcinu?

Mladibacje

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #22 »
Fotke imam ali bilo bi fino da se mi prvo cujemo pa onda da ti posaljem fotke itd ? :D Mogli bi da se dogovorimo za neki zestoki anal sex ? :)

analna

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #23 »
e bas necu da ti jos cujem glas. zelim da me prvoo toliko napalis, pa tek onda da vidimo sta cemo da radimo! :)

Predrag_74

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #24 »
nikada nisam probao analni sex  kakav je osecaj???

sjokul

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #25 »
A volis li prvo da ti polizem picu i guzu, pa tek onda ti ga uteram?  ;)

kolubarac76

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #26 »
Pa gde si ti ceo moj zivot. Tebe trazim, da ti ga uvalim u dupe, kucko jedna. Tebe sam trazio od kako sam na netu. Gde si se krila?

 :-*

Mladibacje

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #27 »
Hmmm,ubacicu fotke verovatno sutra,inace sta bi mogla da ocekujes osim fantasticno polizane guze i moj tvrd kurac u njoj,jebao bih te sve dok je nebi razvalio od kurca,znaci guza bi bila 100 % zadovoljena i razvaljena...
A jel radis jos nesto osim analnog odnosa mozda ?
Ja obozavam anal :D

analna

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #28 »
Predrag_74: kontam da su osecaji razliciti kod muskaraca i kod zena.

kolubarac76: evo me sreco! Vidis da sam se uspesno krila, cim si me tek sada nasao! :)

Mladibacje: ajde, ajde. ocekujem tvoje fotke. :) ja uzivam u sexu tako da svasta volim. :)

kolubarac76

Odg: analna - Jagodina (1967)
« Odgovor #29 »
Kako bih ti se popeo tako na guzu. Obozavam te!!!

Hoces li mi dopustiti da te malo dzaram sa svojim pitonom po guzi, a!?!?!? Jedva cekam da ga stavim unutra!!! Mogu li?  :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price