collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor alexis - Beograd (1984)

alexis

Korisničko ime: alexis
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Beograd
Godište: 1984
O sebi: pretty woman
Zvati u periodu: od 0 do 24

kobi

Odg: alexis - Beograd (1984)
« Odgovor #1 »
da li lepu devojku zanima decko 28 godina,lep i situiran,za povrmeno diskretno druzenje?........

kobi

Odg: alexis - Beograd (1984)
« Odgovor #2 »
a da li i ti smatras da si lepa,i kako da se vidimo?

kobi

Odg: alexis - Beograd (1984)
« Odgovor #3 »
pa rekao sam ti,da sam skroz ok u svakom smislu,a ovde trazim osobu za druzenje radi malo opustanja i diskretnog druzenja,imam svoje stanove,sam sam,28 godina,bavim se privatnim poslom itd.a reci ti meni nesto o sebi?

kobi

Odg: alexis - Beograd (1984)
« Odgovor #4 »
nisi mi rekla kako ti izgledas,nesto blize o sebi?

kobi

Odg: alexis - Beograd (1984)
« Odgovor #5 »
a jesi mrsava ili punija?da li ti je i kosa crna?kakvo bi druzenje volela?

Odg: alexis - Beograd (1984)
« Odgovor #6 »
E. ćao, si za dopisivanje?

alexis

Odg: alexis - Beograd (1984)
« Odgovor #7 »
Ono o cemu mogu uvek da pricam je o sexu... Prosto obozavam. Bas sad cooliram kod kuce i razmisljam da bi bilo extra kada bi masa ovde na sexoglasima htela da razmeni svoja neka iskustva po pitanju sexa. Evo ja cu ako trebam prva! Dok sam bila sa deckom, sad vec bivsim, kad god smo imali vremena, imamo potrebu da se zestoko pojebemo, ali kao sto sam rekla "kad god smo imali vremena", sto u proseku bilo 2-3 nedeljno. Ali barem jednom me je pitao da li moze da dobije moju guzu da je, kako je on to govorio, “napuni”. Nisam do tad probala, ali sam vec cula pricu od drugarica da uzasno boli kada osetis da ti glavic ulazi u cmar. Medjutim zena ne bi bila zena kad ne bi bila znatizeljna jer me je nekako kopkalo da osetim i ja kada vrelo kurac udje u tebe. Kazu da je extra osecaj... Bila je to nasa godisnjica. On je dosao sa faxa, ja sam nu kao napravila neku veceru kod mene u stanu. Dokaz da put do muskog srca vodi samo preko stomaka pokazao se i sada kao tacan. Samo sto smo zavrsili sa klopom vec smo se nasli u zagrljaju. Poceo je da me ljubi svuda po telu. Njegov jezik je prodirao lagano u moja usta i tamo se sreo sa mojim jezikom. Zgrabio mi je usta i nabio svoj jezik skoro do grla. Znala sam da je to znak da idemo da se jebemo. Odkopcala sam mu pantalone iz kojih se vec oslikavao nabrekli kurac. On me je jos strasno ljubio i rukama mi glavu spustao dole prema nabrekloj batini. Dok sam se spustala gledala sam ga pravo u oci. Inace nisam preterani ljubitelj oralnog sexa, ali htela sam da ta noc bude drugacija od dosadasnjih. Drzala sam njegovu batinu u rukama i lagano pocela navlaciti kozicu preko glavica. On je zabacio glavu i reko "Uzmi ga i stavi ga celog u usta! Sad!” To sam i ucinila. Pocela sam da ga gutam. Sve brze i brze. Zatim sam ga izvadila iz svojih usta i osetila ukus sperme . Uhvatila sam ga za kurac i pogledala ga pravo u oci. Zatim sam jezikom kruzila oko glavica kako bih ga jos vise napalila. On mi ga je vec poceo nabijati i ja sam ga ponovo celog gutala. Uhvatio me je za glavu i lagano ga gurao i izvlacio iz mojih usta. Kada sam se zagrcnula izvadio ga je skroz. Legli smo na krevet, a ja sam se naguzila. On je navlazio svoju ruku i prelazio sa njim preko moje mace. Bila je vlažna i spremna za kurac. Zabacivala sam guzu i cekala kad ce me vise poceti zadovoljavati iako sam skoro bila upotpunosti mokra. On je trljao moju macu sve brze i brze, a zatim se spusti nize i polizao je. To me je dovelo do ludila. Ali on je tek poceo. Zatim je poceo da zavlaci prste po njoj jer je znao da me to ekstra lozi. Prvo jedan, al ubrzo je i drugi prst stavio. Lagano ih je gurao i vadio. Ja sam se pokusala okretati da vidim sta on iza radi. Odjednom sam osetila njegov glavic na mojoj sad vec prevreloj maci. Celog ga je trljao o nju. Lagano je od moje mace dosao do cmara i poceo kruziti oko njega. Iskrena da budem, uplasila sam se. On je znao da nisam bas ljubitelj analnog seks tj. da se vise plasim da ga probam. Pokusala sam da mu skrenem paznju i rekla mu da nastavi obradjivati moju macu, ali on me nije slusao. Zabio je prst u moju guzu. Osecaj je bio cudan. Sada ga je izvadio i dao mi napred da ga polizem. Zatim ga je opet stavio i lagano je prodirao sve dublje u mene. Bilo je zanimljivo. Trljao je glavic od moju macu tako da me je to jos vise palilo. Gurnuo je i treci prst unutra. Vec sam osetila malu neugodnu bol. Unutra ih je razdvajao i sastavljao, a pritome sirio moj cmar. Ja sam stenjala. Poceo ih je naglo gurati napred i vuci nazad. Tucao me je prstima u guzu i osetila sam pravi uzitak. Rekla sam mu u tom trenutku "Hajde! Zelim tvoj kurac. Zelim da me pocepas celu!". Bila sam toliko napaljena da nisam ni razmisljala sta sve moze da se desi. Bila sam u tom trenutku konacno spremna da ga primim u guzu. On se malo odigao na noge i polozio se iznad mene. Lagano je glavicem dopirao u mene. Bol je bila sve veca kako je zalazio dublje. Par suza mi je krenulo od extra velikog bola. Ja sam konstantno stenjala dok ga je on gurao unutra. Mislila sam da ce mi razvalit guzu. Onda je bio unutra. I dalje je bilo bolno. Zatim ga je lagano povlacio i ponovo gurao. Ja sam stenjala i uzdisala sve brze. Osecala sam se kao se sve u meni zapalilo. On je legao na mene i poceo ga sve brze nabijati u moju guzu. Kroz stenjanje sam mu rekla da uspori, ali on je samo postao jos brzi. Imala sam osecaj da ce me pocepati u potpunosti, koliko je bolelo. Napokon ga je izvadio i lagano ponovo gurnuo unutra i ponovo vadio. Osetila sam pravi uzitak, iako mi guza jos uvek drhtala od zestokog razvaljivanja. Promenili smo poze. On je seo, a ja sam se nabijala na njegov kurac. Direktno i lagano ponovo je skliznuo u moju guzu. Ustajala sam i spustala se na njegov kurac. Htela sam jos. Osecaj je bio divan. Nabijala sam se gore-dole, a onda sam osetila mlazove sperme u svojoj guzi. Ustala sam i sperma je kapala iz cmara. Mmmmm... i sada me je obuzela neka toplina, samo kad se setim toga. Noge su mi u tom trenutku zadrhtale. On je prstima vadio spermu iz moje guze i dao mi da je olizem… sve sam sa zadovoljstvom onako napaljena progutala… Kasnije smo se zajedno istusirali. Noge su mi i dalje drhtale, a kolena klecala. On se smejao i rekao da će to brzo proci i da je to samo od kurca u guzi. Od tada sam ga veoma cesto primala u guzu i uvek sam uzivala u analnom seksu…

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price