collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Beskrajna - Gornji Milanovac (1966)

Na mreži

Beskrajna

jesam starija ali nisam dominantna! :)

...Beskrajna,kao Vangelisova i Moriconeova muzika...Svidja mi se to...Procitaj prethodnu poruku...

booom777

Sve bih ti radio, sta pozelis...

cao lepotice :)

fery01

Dobar dan

Ja živim u Sloveniji i često dolazim u Srbiju pa bih hteo da se možda upoznamo malo bolje. Dolazim ovog meseca u Zrenjanin i bila bi možda prilika za susret, Hvala i lep pozdrav Franc

Na mreži

Beskrajna

Pozdrav Franc, Mozemo se dogovoriti.

fery01

Dobro večer
Ja dolazim u Zrenjanin 22 juna i ostajem do 24 na takmičenju u Aradacu. Možda bi bila prilika da sretnemo i dogovorimo za budučnost. Pošto nesmem dati ni telefon ni mail neznam kako čemo se nači. Moramo nekako dogovoriti ako može. Hvala in lep pozdrav Franc

zeka!

Duso slatka,tako mi se dopadas na fot.ali bih vise voleo uzivo!!Moze kafica,druzenje itd??Zena se vremenom postaje privlacnija za muskarca ako ovaj zna sta hoce i sta moze!!Treba znati i probuditi u zeni zelju za sexom a posle ide pravo uzivanje!!Javi mi se ako je ista od ovoga po tvom ukusu.

Na mreži

Beskrajna

zeka! svidja mi se kako razmisljas u pogledu zena.probaj u meni da probudis zelju.

zeka!

pa mace,zelja je moja da ti pokazem sta sve umem i mogu.prvo bih poceo igru prstima,kroz kosicu pa nezno dodirivao vratic da podje jeza,a onda bih nezno usnama ljubio vratic dok bi ruke krenule na te bujne grudi,mazio,stiskao!tada bih krenuo nize rukama a i dalje ljubio vratic,a krpica vise nebi bilo na tebi ni na meni!joj sta mi sve pada na pamet!!Javi se mace za nastavak price UZIVO!!

zeka!

Beskrajna.Cao mace,da li ti budi mastu,zelju moja prica?Prica je jedno a dela nesto sasvim drugo!Probaj i ti da mene zainteresujes i ubedis da si bas ti ta,prava cica!

zeka!

Ruke su mi nestasno plazile po njegovom telu, zavlacile se pod rukave, otkopcavale dugmice kosulje, spustale se do prepona.Mazila sam mu topla *** i *** kojeg je probudio moj dodir. Oh, obozavam taj osjecaj kada mi *** raste pod rukom, kad osecam kako se ukrucuje, kada se proteze. Pozeleh ga istog trena drzati u ustima, pa gotovo legoh na njegova kolena s zeljom da mu popusim uistinu prekrasni ***.

zeka!

Mace,nije lose,nimalo!Kada bi zasitila zelju oko prepona ja bih tebe polako jezikom mazio po vraticu,igrao se uvcetom dok bi ruka polako klizila preko grudi,ukrucenih bradavica pa nizbrdo prema ribici!Malo igre prstima a onda bih jezikom poceo da te obredjujem i pomagao prstima dok bi me cupala za kosu ipritiskala dublje u nju.Obozavam taj ukus,vec me pali.Posle nekoliko trzaja svrsavanja **** bih polako zaronio u te sokove,polako sexati,grickati bradavice u isto vreme.Od tvog uzivanja poludeo bih nacisto.....Mace,voleo bih ovo uzivo,ovako su prazna slova na ekranu.Ljubim te gde nejvise volis!!!

Na mreži

Beskrajna

zeka! uh

zeka!

OH,UH, ALI OD TOGA NEMA NISTA!JA SM NAPRAVI KORAKE ALI TI NE!BICES I TI NA DOBITKU AKO SE UPOZNAMO LICE U LICE BEZ IJEDNE KRPICE!!GDE RADIS DA SE VIDIMO ?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price