collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Minjon - Beograd (1970)

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #75 »
ee cao ;) odlicno izgledas.. jel ti ja odgovaram? ;)

spontani

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #76 »
bomba, u najboljim godinama...  :)
ja volim opustene iskrene razgovore, pa dokle dodje... jesi li rasopolozena za upoznavanje?

milovan007

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #77 »
cao lepotice, svidjas mi se, da li si za da se cujemo, kako bi mogao da te kontaktiram. kissss

.....
« Odgovor #78 »
i like it :)

Minjon

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #79 »
frenky_011  :D

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #80 »
samo suva istina ...nema preterivanja . Naravno svi komplimenti !

Minjon

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #81 »
frenky_011 Hvala lepo )

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #82 »
uvek!  ;)

Ricky

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #83 »
Zanimljivo :)

hook

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #84 »
Sedim ispred monitora, prstima milujem tastaturu. Polako prelazim ocima preko tvojih slika i redova reci, zamisljajuci kraj.Da li je moguce da reci ponekad mogu da izraze sve? Da li je moguce da nekoliko recenica mogu da odlikuju ceo tvoj zivot? Svaka rec se krije u jednom posebnom lavirintu tajni i to svaki dobar pisac poznaje. Od onoga sto nije bilo i sto nikad nece biti. Ljubav. Za ljubav nije potreban razlog. Ljubav je nesto sto coveku MOZE da se desi, ljubav se ne desava stalno. Ali kada se desi onda srce lupa u grudima.Gledajuci te, osecam neku beskrajnu radost, jer znam da ce tvoja lepa  prica da se zavrsi happy end-om. Znam da ces osetiti blagi dodir njegovih usana.Znam da ce vam se pogledi naglo susresti, da ce te oboje osecati jedno predivno osecanje-LJUBAV. Ali isto tako znam da u stvarnom zivotu nije tako.Znam da u svakom trenutku naseg zivota postoje izvesne stvari koje bi mogle da se dogode,ali im jednostavno nije sudjeno da se dogode. Nije sve tako savrseno. Nece uvek doci princ na belom konju,i neces uvek biti sa onim koga volis.Ponekad u ovom svetu sudbina je jaca od ljubavi, ponekad previse tuge i boli zakucaju na nasa vrata.Jer sto ne boli-to nije zivot, sto ne prolazi-to nije sreca.Reci koje koristi pisac kad izrazava tugu, u svakoj toj bolnoj reci budi se nada da osecamo jos minut ciste radosti. Zar se ponekad ne zapitas koja je to rec koja nam pomaze da opstanemo? Koja je to rec koju pisci iskoriscavaju za izrazavanje jednog osecanja?Rec....NADA.Ona pomaze da se snadjemo u sarenom spletu misli i osecanja.Daje nam snagu da se borimo kroz zivot i da nastavimo dalje kad god nam lose krene...

hook

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #85 »
Da si ovde, bas tu kraj mene, po ledjima da ti prstima pisem, da lice ti umijem jutarnjom rosom, sa tobom da spavam i s tobom da disem.
Da si ovde sada, tu, do mene, da ti milujem grudi nabujale, bele, pevam ti najlepsu pesmu noci, moje to usne, od kako te videh, zele.
Da si ovde, pored mene, sada, da stavim te u postelju od latica ruza, nocima da mrsim tvoju bujnu kosu, pruzim ti ljubav kakva retko se pruza.
Da si pored mene, ljubavi moja, znala bi da nasa noc nikada prestati nece, neznosti male i poljupci vreli, od uzdaha do uzdaha, od srece do srece...

Minjon

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #86 »
hook romantik ;) ?

hook

Odg: Minjon - Beograd (1970)
« Odgovor #87 »
Mozda, mozda... zainteresovana da saznas?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price