collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Suncica55 - Kikinda (1955)

jesi li za opustanje i uzivanje samnom?

i ja bi te :) mislim ZVAO AKO MI DAS MOBILAN :)  MOJE IME JE ... BOSKO zelim te

Vau, izgledas predivno. Bas si sexy

enko

Veliko poštovanje lepa damo, kako ste? Bilo bi divno upoznati vas... da li koristis facebook

kikindjan

cao jesi za druzenje, steta neupoznati te licno!!!! nisam iz kikinde , novi becej!!!

Lepoto voleo bih da se mazimo,jednostavnije javi mi se srce :-*

heeej cao! dali si za neki susret?

nemanjaaa

prelepa si

Suncica55

hvala nemanja!

nemanjaaa

voleo bi da se gledamo na skype

danilo023

cao...jel si za druzenje ,nesto vise?

Zdravo Suncice divno izgledas mogli bi se upoznati? :)

cao Sunčice...Prvo da te pozdravim i pohvalim da si veoma slatka ;) Ne znam da li ti smeta razlika u godinama....Voleo bih da upoznam tako slatku damu kao što si ti...Ne znam da li si ovde zbog druženja ili nečeg više i da li bi mogli da se čujemo uskoro? Ako si raspoložena za lud provod sa mladićem, možda ćemo se i naći na istoj talasnoj dužini :D I još jedan cmok za slatkog plavog slatkiša  8) Nadam se da se čujemo uskoro....

Suncica55

cao terry... naravno da mi ne smetaju godine, ovde smo pre svega svi da se druzimo. upoznacemo se ovde bolje pa cemo videti da li se moze i nesto vise desiti... :)

terry

Draga Sunčice, tako slatko biće kao što si ti ne zaslužuje da bude sama..... Što se tiče ljubavi vidim da si prekrasna i da si stvorena za to da uživaš u ljubavi :) Stvorena si da te čovek gleda kao osobu a ne kao sex objekat....jer sex je sekudarna potreba a zivot u dvoje je primarna....Naravno, da se ne lažemo,svi mi volimo dobar sex i uživamo u njemu 8) Svi takođe volimo i da nismo sami.....Život treba živeti punim plućima, uživati u njemu, gledati samo napred, ne osvrtati se iza sebe ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price