collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Ledena.com - Subotica (1967)

lav28

cao sta ima novo?

lav28

cao rado bi te upoznao

lav28

cao rado bi te upoznao

Miro_83_psst

Cao! I ja sam u braku i inace tesko pronalazim vremena za neke avanture ali ako si voljna mo\zemo da se dogovorimo!Ja sam na poslu od 7 do 3  u to vreme bilo kada!Naravno ako si za!:)Poz

Iz Sombora sam ali radim u Subotici ...Mislim da imamo zajednickih osobina a samim tim i tema za razgovor.Tu sam,cekam tvoj odgovor ...

nimfoman

cao sugradjanko,zelis li prijatno druzenje?da te odledim svojim jezikom

BRRRRR sto si hladna:).Aj opali se na trojku:) pa da ti i ja pridjem :).Ma zezam se ... odgovori nesto pa da se zezamo.

gladijator84

caos,,,rado bih te upuznao  ;)

Ledena.com

moze neka fotografija?

Ledena ...?Znaci li to da si sexualno nezainteresovana,ili je po sredi opis emocija prema muskom rodu?Ma ne,ne zelim zalaziti u neke dubioze,cisto malo da se upoznamo.Ja sam Milos,iz Sombora sam a radim u Subotici ...Po nekim tvojim odgovorima pre bi rekao da si otresita nego ledena.Mozda si povredjena,izneverena,prevarena,...ko zna ...Vecina ovde registrovanih muskaraca ne razume da nije samo sex komunikacija musko-zensko,.Ako si za bilo kakvu iskrenu komunikaciju,ja sam tu,odes na moj profil i javi se,da te ne smaram ...

Ledena.com

Ja sam i tekako zainteresovana ali ovde bas nije bilo neko da me zainteresuje. Mrzim kada neko misli da sad ima alatku od 20 cm i da je sav bitan. Moze imati i 15 cm ali da zna da radi posao. I ono sto je valjda kod muskaraca normalno to je "cao ajde da se kresnemo", pa stani malo. nismo da pijaci mesa!

Hahaha na pijaci mesa:):):)))!E dobro si ovo napisala;).Ja sam milososa ali na novom profilu,ne volem:) kad ima problema sa profilom pa sam ga obrisao.Da,da znam na sat mislis.Mene nervira sto su svi neki kurati :o,izdrzljivi i jebu po dva-tri sata:).Aman ljudi nije to zvecka da se igrate dok ne pokidate:):):))!Pa ima jos dana hvala bogu;).Ja se uglavnom dopisujem sa zenama-devojkama koje se vole saliti i prepucavati.Mislim da je od 24 casa koliko traje dan sex samo pola sata ili sat,ostalo je 23.E to ostalo mi je jako vazno.Znas,jebes i sex ako posle nemamo o cemu ...Nisam glada pic... toliko .VOOOOOlim,stvarno volim sex i uzivam u njemu,pre bih rekao da je on najvaznija sporedna stvar na svetu;).Ja radim u Subotici ...zivim u Somboru.Ako se budemo lepo dopisivali i oboje budemo zeleli ...nemam pojma:),odlucice neko od nas vec:):):):))

Ledena.com

Pa tako mi majke mi deluje kao da smo na pijaci. Kako mislis da si imao problem sa profilom? A ti ovamo pljujes po masi sto stavlja alatku na profil, a ovamo je i ti stavio! :D :D :D  Doduse moram ti priznati da lepo izgleda, ako je tvoja fotka! :P

Ma ne,ne pljujem ja po ovina koji na profilu imaju sliku,takav je sajt.Ja sam kivan na ove koji se hvvale velicinom ...Dodjem najcesce na sajt da citam ...Joooo kako ljudi jebu:) covece:)!Odvaljuju po ceo dan;).Zavidim im,ja ne mogu toliko i nemam toliki alat.Na slikam izgleda velik ali je sasvim normalan.Nego gde je tvoja slika u profilu a,a,a:):):)?Ja sam stavio samo donji deo iz predostroznosti:).Da,da;).Ako stavim lice zene ce masovno nagrnuti u Sombor:),razularena masa bi me mogla pokidat:),otimale bi se oko jedne moje carape:) a o tangama:) da i ne govorim ...;)

Ajooooj grozna si:(!Pa kako mozes da mi napises ono AKO SU SLIKE TVOJE:(?Naravno da su moje:),a cije bi bile:)?Nikada ne bi stavio tudje slike i kitio se tudjim perje.Mada bi neke ovde vrlo rado kitio:).I kitio i kitio :) ... ma do jaja :)!I gde si sada a,a,a:),sto ne pises kad si online a,a,a:):):):)?Joj sto sam danas nesto raspolozen da se prepucavam:),malo bi se svadjao:):):):)))>A tebe nema da nacnemo kavgu ...pa posle da se mirimo;):):).

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price