collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor visnja85 - Zaječar (1985)

mali miš

 poz slatkisu. . . :)

dexa85

oki doki...he heee.... ;D,cujemo se ovih dana,inace drugo kako je kod tebe u vovim yimskim danima.... ;D he heee  ;D zavejani ko u sibiruu.... :o

visnja85

mali miš pozdrav misu
dexa85 upravo tako,zavejano ;)

mali miš

gde si ovo bila na letovanju. . .? 8)

visnja85

mali miš ovo leto nigde

mali miš

a vise volis letovanje ili zimovanje. . .?

visnja85

mali miš- Sve ima svoje cari.Volim i letovanje a volim i zimovanje )))

mali miš

znaci bezis na rtanj da se spases. . ?barem ti je blizu/. . .?  ;D

mali miš

Ne dopusti da te prevarim. Ne dopusti da te zavede moja maska. Jer nosim masku, nosim ih tisuću, nosim maske koje se bojim skinuti, a nijedna od njih nisam ja. Pretvaranje je umijeće koje je meni prešlo u naviku, ali ne daj se prevariti...
Odajem dojam da sam sigurna u sebe, da je kod mene sve vedro i jednostavno, kako vani tako i unutra; to je samopouzdanje moj zaštitni znak, a mirnoća je igra u kojoj sam najbolja; voda je mirna i ja imam nadzor i ne trebam nikoga. Ali ne vjeruj u to; molim te, ne vjeruj u to...
S tobom dokono blebećem slatkim tonovima površnog razgovora. Govorim ti sve što zapravo nije ništa, ništa od onoga što u meni viče. I stoga, dok izvodim svoju rutinsku točku, ne dopusti da te moje riječi zavaraju...
Molim te, dobro slušaj i pokušaj čuti što ne govorim; što bih volio moći izraziti; što, zbog preživljavanja, trebam reći, ali ne mogu. Ne sviđa mi se to skrivanje. To iskreno ne volim. Ne sviđaju mi se površne i lažne igre koje igram...
Uistinu voljela bih biti iskrena, spontana i dosljedna sebi; ali moraš mi pomoći.
Moraš mi pomoći tako što ćeš me držati za ruku, čak i kada izgleda da živim ili trebam sve samo ne to. Kad god si ljubazan i blag i kad me potičeš, kad god me pokušaš shvatiti jet ti je istinski stalo, moje srce dobiva krila... vrlo mala krila... vrlo slabašna krila... ali ipak krila...
Uz tvoju senzitivnost, suosjećanje i moć razumijevanja u stanju sam uspjeti. Ti u mene možeš udahnuti život. Tebi to neće biti lako.
Dugotrajna uvjerenost podiže jake zidove. Ali ljubav je jača od jakih zidova i u tome je moja nada...
Molim te, pokušaj srušiti te zidove čvrsto stisnutim šakama, ali i obzirnim šakama, jer dijete je vrlo osjetljivo, a ja sam dijete...

Tko sam ja, možda se pitaš. Jer ja sam svaki muškarac, svaka žena, svako dijete... svaki čovjek kojeg susretneš..   NEPOZNATI AUTOR

Jaopetja

Cao Visnja kako si ?

visnja85

mali miš klasik romantik ;)
Jaopetja  uuuuuuuu dobra fora ;)

mali miš

aha. . .nepopravljivi. . . ;)     . . . .  akakve ti gotivis. . .?

Jaopetja

Sav sam dobar  ;)

visnja85

mali miš malo zesce ;)
Jaopetja po celom telu???

mali miš

A sto mislis da je to nespojivo. . .mozda sam ja spoj suprotnosti. . . ;D

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price