collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor zvrchkica - Senta (1986)

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #60 »
uvek sam spreman :) samo treba da kazes Da i zvrchkanje moze da pocne ;)

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #61 »
Svidja mi se kada je neko tako oran na akciju :)

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #62 »
ako nisi primetila ja sam uvek oran za akciju,ali ne treba puno pricati,hajde da se nadjemo ;)

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #63 »
Ti si neko ko bas voli da ima sex sa neponatom devojkom?

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #64 »
pa ne bas sa totalno nepoznatom,prvo da se upoznamo ali ne ovako da se upoznajemo nego uzivo uz kafu  ;)

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #65 »
a pa to je kod mene tek treci korak! :)

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #66 »
kod mene je treci korak vec u krevetu  :) znas sta ja mislim,da ti nemas hrabrosti da se upoznamo,ne samo ti nego 99 procenata vas,samo palite narodnu masu ovde  :P .kazi mi bar gde izlazis u senti posto te nisam nikad video?

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #67 »
Sada da sam kosarkaski sudija, sudila bih ti gresku u koracima :) Ne da nemam hrabrosti, vec sam ranije na drugim sajtovima imala losa iskustva gde se neko predstavi lazno ili stavi lazne slike i onda kad se vidimo ne znam sta da radim i kako da odreagujem. I zato sam sve to batalila i napravila ovde profil i necu da budem glupaca kao sto sam bila do sada. A ti ako si ok lik ti ces to razumeti!

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #68 »
pa to mogu da razumem,ali kako ne mozes da odreagujes?kazes odmah ne svidjas mi se bilo mi je drago sto smo se upoznali i Caooooo,ustedis vreme i sebi i drugom,bar ja tako radim  ;) e sad mi kazi gde izlazis obicno?

fani bani

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #69 »
Zvrchka, lijepi nokti na jednoj od tvojih fotki...jesu li prirodni, tvoji?
evo ti pjesma....volim je zbog interpretacije, divne publike, trenutka, Lare koja ne može sakriti ni zaustaviti emocije...ovo što joj se desilo je san svakog umjetnika :-)
Da se razumijemo, naslovom i stihovima ne poručujem ti ništa, to su za mene važne riječi, koje govorim samo kada sam siguran da ih osoba zaslužuje, i da stojim iza njih....tebe možda riječi naslova i ne zanimaju...dakle, ovom pjesmom ti, zasad, šaljem - ljepotu :-)

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #70 »
blablabla da, ali je problem u tome sto ja nisam takva i ne mogu da dodje i da nekom tek tako to srucim u lice... :(

fani bani ti nokti sa fotke su moji! :) Hvala ti na lepim recima. Koliko primecujem da si jedna romanticna dusa? :)

fani bani

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #71 »
U ovom slučaju bih prije rekao - osjećajan...žena, ona prava, je inspiracija, pokretač romantičnih a i svih ostalih pravih osjećanja jednog muškarca...vidiš,  ja, nažalost, na osnovu tih famoznih noktiju i svega ostalog, i ne mogu baš previše zaključiti o tebi....svaka žena ima notke, vidljive ili ne.....služe im da izraze zadovoljstvo na muškarčevim leđima hihihi

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #72 »
pa eto ajde da se vidimo i ako ti se ne svidim slobodno mi sruci u lice,nemam ja problem sa tim  ;)

sale-ibk

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #73 »
cao. moze nesto ozbiljnije od sexa?

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #74 »
fani bani a ti mislis da je zena strastvena onoliko koliko je zarila nokte u muskarceva ledja? :)

blablabla ja bas iz tog razloga volim da se sa nekim malo kuckam pa tek onda da se uzivo vidimo!

sale-ibk kako to mislis?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price