collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor balalajka - Aranđelovac (1977)

Loverboy33

Cao, iskreno odusevile su me tvoje fotke, zaista si neverovatno i perverzno sexy. Mogu samo da zamislim kako izgledas uzivo u donjem vezu kada osvajas muskarca...Reci mi da li si ovde zbog neobaveznog druzenja ili ocekujes neku vezu ili nesto ozbiljnije, pitam te jer sam ja ovde samo zbog neobaveznog druzenja i sexa, naravno uz diskreciju jer je i meni potrebna...opustena varijanta sa jezikom u zubima da niko ne zna...Ne znam da li si raspolozena za 7 dnevno druzenje, jer idem u Priboj na 7 dana, imacu smestaj, naravno idem poslom, pa ako si raspolozena za neobavezno druzenje, mozemo da se zezamo... Razmisli pa mi se javi... I jos nesto da li znas kako i na koji nacin mozemo biti u kontaktu i cuti se telefonom, a da ne otkirjem identitet, bar ove na ovom portalu...ako si za dopisivanje sada moze, jer sam online...

Pozdravljam te... KISS...

Danin

slatkaaaa

Hopala34

Pozzzzzzzz boginjo.............. ::)

stefanbeogradjanin

ocemo na skype?

lakosta007

na pravom si mestu definitivno , i definitivno su i slike prave bude mastu  to jest raspaljuju je

ercov

ekstra izgledas dali si za jedan hot cet, a ako zelis moze i nesto vise na tebi je da odlucis

Dzoniskic

Zdravo seksi matorko, jesi za upoznavanje? :D

daxkiller81

zgodno telo

nikolceristeski

pozdrav volim dati
polizem picku

miicko

cao cao  :-*

cao cao lepotice,si za neko druzenje? :)

nickola85

pozzzdrav sugradjanko,kako si? :) nov sam ovde..pa mogli bi da pokusamo nesto,medju nama...;)

vitali

ćao

dragon76

cao lepa ;)

_DaNiJeL_Bg_

cao prelepa sta se radi u oive site jutarnje sate   :-* :-* :-* :-* :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price