collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor neumorna Ceca - Sombor (1967)

neumorna Ceca

Sta ubediti? Pa ja i jesam od akcije! :D Sad ne znam bas da li sam riba, ali ako treba mogu i da plivam :) A ti si to neki jahac? :)

Vidim ja da si ti senilna :).Jbt vec si zaboravila sta znaci skracenica,i opet ne citas pazljivo  :D.Da nisi ti ****** :)?To ti je isto i recept za kolace samo je treba prepisati.Pa onda po azbucnom redu odrediti ko je ko ;).

Cetvrti dan cekam da objave poruku ...nervira me vec ovaj sajt,necu vise dolaziti.

neumorna Ceca

Ali ja te stvarno nista ne razumem! Je li mi govorimo istim jezikom? :D

Isto kao i ranije.Da si prepisala skracenicu kao sto nisi sve bi ti bilo jasnije.Treba samo po szbucnom redu svakom slovu da dodas mesto ili bolje receno broj.Prosto je i evo primera B je broj dva pa sve ostalo se samo po sebi namece kao odgovor na to sta sam je hteo.Ali nije vazno ...

neumorna Ceca

Koji si ti lik! :)

E jbg :).Kako da ti objasnim kad jedva i ja razumem  ;D ;D ;D.Treba samo da resis skracenicu i vec smo na konju :).Imam ja svoj hobi ;),da uradim bilo sta sto je zabranjeno :).Aaaa ne,ne tako bezobrazno ;) kako si to ti odmah zamislila :D :P ::).Uvivao bi da si testo za picu i skracenicu provalila i da smo se vec culi ;).Kako?Lepo ;).Ureceptu su bili brojevi a u skracenici su oni pretvoreni u slova ;).Hhahahaha ja jesam lik :).Ali me treba upoznati :)

neumorna Ceca

Vidim ja da prosto necu ni biti svesna koliko bih izgubila ako te ne bih upoznala! :)

neumorna Ceca

A majke ti zasto mislis da ne bih htela? Pa sto se uopste onda kuckam sa tobom? :(

Pa zato sto sam ti lepo rekao da je svako slovo po azbucnom redu ima broj!A=jedan.Samo ako se covek pravi luckast ne razume  ...Naravno ne zameram :),svako ima svoje ...Ako ni ovo ne razumes onda odustajem :).

neumorna Ceca

Ne znam sta da ti kazem, ali meni sve deluje na neku neslanu salu... :(

Na dva nacina sam ti napisao svoj broj tel i ni jedan nisi skontala :) jer samo razmisljas o klipovima :):):):).Skracenica je bila broj tel jer svako slovo je broj po azbucnom redu,prosto kao pasulj i tako i napisano.Ali nema veze,nazvacu je tebe preko ove agencije ...

neumorna Ceca

Izes ga. Ja sam onda stvarno glupa kada nisam ukapirala... :(

To nije tacno :(.Ali je tacno da jos uvek mozes ukapirati ako pazljivo procitas  opet ;).Drugacije nam ne mogu pomoci.Iako nisam dobio odgovore ...jesi li udata i jesi li za da se vidimo?

neumorna Ceca

Razvedena sam i naravno da sam za varijantu upoznavanja. Ali i dalje ne uspevam da provalim u cemu je fora... :(

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price