collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dobra bilja - Kragujevac (1981)

Strast77

Razvaliću te čim nađem slobodnog vremena...

ozenjen1979

Ne zelim lascivno da komentarisem niti da budem vulgaran , to ipak zadrzavam za neku intimniju atmosferu . Diskretno , latentno , silovito , iznenadno i eksplozivno . Bez obaveza , cisto zadovoljavanje strasti i zajednickih zelja , obostrano naravno , a mogu mnogo da pruzim . Verujem i ti , sudeci bar po onome sto trazis u svom profilu . Siguran sam da se savrseno uklapamo . Ako si za , mozemo stupiti u neki vid diskretnijeg kontakta , ovo je ipak . . . javna stranica . A kasnije , pa sta bude .

Kazanova1981

Tih kako bih te samo razvalio  8)

Beholder1

da li bi mi skinula mrak ???

gabitzu_raduca

How can i meet you?
i am here for few days.
kiss

ShoneKG

Cao biljo prava si lepotica a telo ti je za medalju...jedino jesi li za upoznavanje?

uh, kako bi te razvalio..mmmm

ShoneKG

razgovarali smo putem servisa...pitala si za sliku za uzivanej..evo slike

i kazi mi kada si u KG?


dobra bilja - Kragujevac (1981)-http://img844.imageshack.us/img844/7711/xxxsu.jpg



BaneKG

Lepi, ja sam ozenjen, nisam, od kako sam se ozenio, bio sa drugom zenom, i nisam neki tip svalera, ali imam vec neko vreme veliku zelju za jednom avanturom i zato ponekad posecujem ovakve sajtove. Kad sam video tvoje slike morao sam da se registrujem i da ti se javim. Da li bi mi ispunila zelju za tom jednom avanturom, a ja bih tebi bilo koju, sta god ti padne napamet. Voleo bih da te olizem od glave do pete i tu tvoju prelepu guzu, a sto se razvaljivanja tice, to mu dodje nekako prirodno kad te covek pogleda. Sve najbolje (banebanekg).

ciraaa1

cao biki

breb

Kakav sex voliš ?

dobra bilja

breb zestok )))

petarpera55

Baš si dobra tako bi te razvalio

dobra bilja

petarpera55 uuuuuuuuuuuuuuu periceeeeeeeeeee

petarpera55

Samo da te sretnem...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price