collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor sama-u-braku - Kragujevac (1985)

walker_034

Cao!
Da se upoznamo za pocetak, a kasnije, ... videcemo?

BaneKG

Zdravo Lepi, ja sam ozenjen i nisam, od kako sam u braku bio sa drugom zenom. Nisam neki tip svalera niti me zanima da bas jurim za zenama, ali u zadje vreme toliko zelim jednu avanturu, pa zato i posecujem ponekad ovakve sajtove. Voleo bih bar da se cujemo ponekad da mi kazes ima li nade za ozenjene. Nadam se da ces ti naci nekog sa kim ces da se vidjas i uzivas. Sve najbolje (banebanekg).

ciraaa1

Cao sama :) jer si raspolozena za neku kaficu ;)

HALIKARNAS

jesi li za diskretnu kombinaciju, avanturu, za pocetak moze jedna kafica na romanticnom mestu blizu kg, sigurno 100 posto

sebi67

ispunicu ti zelju,kad budem dosao u kragujevac...
pozz... ;)

darkoxx

ja bih da te upoznam

Pozdrav, znam da ti je potreban sada neko da ti pruzi utehu, u bolu koji sada osecas, potreban ti je neko ko ce da te razume i shvati a i voli kao zenu, voleo bih da mogu da te kontaktiram, ali videt ces da to nije moguce kada pogledas moj profil, nisam u zemlji, ali ti mozes ako zelis da i napises emajl na moju adresu,  posle cu ja tebi poslati i fotografije, zato nema moje fotografije jer ne zelim da mi se dozna identitet, i ja sam u braku al sada sam u potrazi za tajnu vezu tj. diskretnu....voleo bih da mi se javis unapred hvala pozdrav Zeljko

Pozdrav, javi se kako bi otpoceli nasu diskretnu vezu tj. prijateljstvo. Pozdrav Zeljko

iz kog si kraja ja sam kragujevcanin,


tigric

uf ja bih ti rado pravio drustvo ili nesto vise!?

sama-u-braku

tigric
samo da vidim jel bi i ja sa tobom ;)

čegevara

evo ja ću samo da sedim pored tebe ;)

sama-u-braku

čegevara
ok
:)

ozenjen33

cao slatka ja ozenjen ako si za druzenje pisi

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price