collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor neko za trojku - Zrenjanin (1980)

Na mreži

neko za trojku

Korisničko ime: neko za trojku
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Zrenjanin
Godište: 1980
O sebi: Tazim nekoga ko bi sa mojim muzem mogao da mi pruzi odlicnu zabavu kako bih i ja bila seksualno zadovoljena
Zvati u periodu: od 0 do 24

sasa770

Vrlo rado! Da li ste iz grada ili ....? Voli li devojka anal, istovremeno ? Lepa si !! Eto ako me izaberete znajte da je diskrecija zagarantovala. Nemam nikakvo iskustvo kada je trojka u pitanju ali ću rado učiti. Pozdrav !!!

funnyboy023

moze 94? ;)

Na mreži

neko za trojku

sasa, da iz grada smo. naravno da je bitna diskrecija i nama.

funnyboy023

moze li 94? :-[ ;)

sasa770

Dragi moji trenutno sam odsutan iz grada zbog posla, nadam se da ću stići za dane piva, naravno bićete moji gosti, tako da se mozemo malo bolje upoznati. 

Na mreži

neko za trojku

funnyboy023 bas si mlad :(

sasa770 bas nam je drago to sto smo culi! :) je li postoji neka mogucnost da bude i neka devojka jos tu? :)

sasa770

Mislim da znaš koliko bih to voleo ali za sada je to teško, no tu nije kraj ja na tome radim danonoćno.

Na mreži

neko za trojku

kazem samo, bilo bi extra kad bi bilo nesto i tako! :)

funnyboy023

pa sta ako sam mlad :p?

Jeeee,pa vi ste oboje lepi.Ma ne,nisam bi,gay i ti fazoni,nego onako,lep ste par!

Da li mogu ja da se prikljucim u trojku...ja sam inace nesto mladji 89 god. iz Ns-a sam...vemo sam zainteresovan...pa ako zelite,i ako vam odgovaraju moje godine...javite...:)

Na mreži

neko za trojku

stvarno cenimo i tvoju zelju i godine, ali mi ipak trazimo starije... Sorry :(

Dobro,sta sad...:) ako se predomislite,javi te...mogu da se pokazem i dokazem....:) pozzz

Na mreži

neko za trojku


GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price