collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Miroslava - Požarevac (1979)

blueangel

druzenje

E mico izvini od srce sto te danaske nisam zwao da se cujemo i ewentualno wideli.ali me jebo posao danas bió sam dezurni i desila se havarija celo selo mi nije imalo sliku na tw.i internet .izvini miroslava.puno te ljubim laku noc.twoj djug i vg.

mladic991

 miroslava jel si za upoznavanje?

scorpius111

zdravo ljepotice... trenutno sam u inostranstvo,vracem se kroz mjesec dana kuci...poso mi je takav da sam 2/3 godine po raznim drzavama svijeta...ako zelis da se bolje upoznamo i proputujemo svijetom,cekam tvoj odgovor... kiss

 ;)cao duso moja lepa izvini ako sam te uvredio.ali sta da radim kad si tako lepa i zanosna.pa bi te rado usvojio i strstveno volio.ljubio,mazio,pa 1 ko ni.1. pa 2.3.4.5.puta dobro koliko god bi volela...
 :-* :-* :-* :-* :-*

Shommy93

maco jel volis mladje,imam stan u pozarevcu,pa ako hoces,javi se...

srecko84

prelepa si... ako si za upoznavanje,javi se...
Pozarevljanin.

 :-[nedostaje mi nasa prica,andjele,puno te ljubim,tam di naj naj volis.kissss  :-*

ivo84

lepa si,imas predivne grudi

 :'( Cao miroslava. jeste da blesav a ko nije danas.ali ti moram priznati.da mije jako zao sto nam sudbina nije dala. :-[ Da se nadjemo.toliko sam zeleo (sex) da vodim ljubav stobom.andjele.bas sam te zeleo.ali  :'( Ovo je moja zadnja poruka tebi andjele.necu te vise cimati.cao i kis. :-X

Miroslava

smihajel ju,pa sto sad tako?

064 41 33 847
« Odgovor #71 »
Cao Milosava, fotke su ti vrh! Voleo bih da se druzimo, jer mi odgovaraju zrelije zene. ;-)

Pozdrav :*
« Odgovor #72 »
Cao Miroslava, fotke su ti vrh! Hteo bih da se druzimo, jer mi vise odgovaraju zrelije zene. ;-)

Miroslava

Velja012 a sta ti nudis za uzvrat????

Nudim ti da kvalitetno provedemo vreme zajedno  ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price