collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Cascada - Beograd (1981)

Janko@

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #60 »
Slatki pozdrav ,za medenu Cascadu,ne znam a i glupo je kako da te pitam da li si raspolozena.... za sta? Prvenstveno  komplimenti  na izgled,zaista ako je to tvoja fotografija -nemam reci,ako si zainteresovana ili budes raspolozena,javi se ,znam da ih ima mnogo kao sto sam ja,pa te razumem i ako se ne javis,sta drugo reci osim, imas li mozda sestru bliznakinju?

jande88

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #61 »
cao, jesi li za upoznavanje...sex :)

Cascada

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #62 »
 Janko@ u pravu si,zaista je glupo da me pitas odmeh nesto tako... prvo malo da se upoznamo,pa cemo mozda posle i jos nesto raditi

stranac_26

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #63 »
Cao Cascada,,,na pocetku moram da kazem da sam stranac i jos uvek ne verujem da govorim dovoljno srpski,,ali verovatno razumeces sto napisem,,,3 i po godina ovde sam,,,,,u Beogradu,,,studiram,,,master student sam,,,i 27 godina imam,,,,ako imas vremena i ako i ti zelis,ja mogao bih da dodjem i mogli smo bi da izlazimo u gradu,,,,procitao sam sve sto si napisala,,,,napisala si da volis spontane,,,,i ja isto,,,ne volim da sve desava se odmah,,,,tako nema ubuzbudjenje,,,,bice polako,,i na kraj noc ,ako ima dovoljno struju izmedju ti i ja,zasto ne bi dalje,,,naravno da poljubicemo se :) cekam da napises nekoliko rec lepo,,,,,  ljubim te ,,,cao,,,,

Cascada

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #64 »
 stranac_26 a odakle si ti? mislim,post6o kazes da si stranac.

stranac_26

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #65 »
Cao Cascada sad sam video tvoju poruku,,,mnogo sam srecan zbog si odgovorila mene,,,,,da ja sam stranac iz Turske sam,,,,ali navikao sam da zivim ovde vise,,,,mnogo tesko da se vratim u moju zemlju,,,,,kontaktirao sam sa tobom,,,,zatosto u ovih dana bas zelim jednu lepu poljubac,,,,ako i ti zelis,,,onda jedvacekam,, :) ljubim te,,,,lepo spavaj

siguran71

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #66 »
veoma lepa i simpaticna devojka

Lestat 29

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #67 »
Hi :)


Cascada

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #68 »
Lestat 29 haj

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #69 »
moze neka komunikacija ?

Cascada

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #70 »
okrim  evo komunikacije ;)

itchyandscratchy

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #71 »
Hej Cascado, divno izgledas...i pises fantasticne odgovore :)...hajde nekako da se upoznamo? mislim, ako zelis da znas nesto o meni evo ukratko: relativno mlad  :) , uspesan, poslovan ali ne onako ustogljeno kao sto ljudi obicno misle da mora da bude, "urban"- koliko god to odvratno zvucalo...
pisem ti zato sto si mi stvarno interesantna.....

skrillex

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #72 »
cao devojcice,kad si slobodna da te nazovem,razmenimo kontakte,da se dopisujemo malo,upoznajemo i da ti obavezno posaljem slike na mail? Inace imam 18 godina,i voleo bih da se druzimo (ako volis mladje naravno) :) Pozzz :*

Heros__

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #73 »
Cao,kako je?sta se radi?? :)

Cascada

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #74 »
Heros__
evo ozlezavam se trenutno... :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price