collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor jaca maca - Užice (1986)

Na mreži

jaca maca

Korisničko ime: jaca maca
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Užice
Godište: 1986
O sebi: mlada, duhovita osoba, voli da se druzim sa svima bez razlike na godine. ono zbog cega sam ovde nije iskljucivo sex, ali i ako se desi volela bi da mi se desi sa momcimo akoji su u sport fazonu.
Zvati u periodu: od 15 do 21

ZaDame

Pozdrav prelepo izgledas...jako mi se svidja sto si u formi obozavam takav tip jer sam i ja takav.. :)) jest' da sam mladji, ako si za upoznavanje javi se :) zz

Na mreži

jaca maca

obozavam da vezbam i to me prosto odrzava. zato i volim momke koji vole takodje da vezbaju :)

ZaDame

POzz Jaco :)
« Odgovor #3 »
Drago mi je sto mislimo u istom pravcu :) nadam se da tebi ne smetaju godine, ovako za poznanstvo a mozda i nes vise :) lep ten si dobila :)) mmm

Na mreži

jaca maca

da i meni je to bitno :) naravno prvo poznanstvo :) znaci volis kada devojke malo preplanu :)

ZaDame

neverovatno
« Odgovor #5 »
uh..stvarno ti lepo stoji preplanutost posebno na onakvoj slicici :* inace pored fizickog izgleda najbitnije je ono unutra, dzabe sve :)
treba biti na mestu...delujes mi normalno i kao super osoba, sto se zaista retko nalazi...posebno ovde :) ajde zovem te sutra...pa da mi das br moba ako zelis jednostavnije ce ici sve :))

Na mreži

jaca maca

ma ok ne moras se trositi, ako hoces kuckacemo se jos ovde pa cemo se posle cuti. a sto se tice broja, ne volim ni svakom da ga dam, stoga ti ga zasluzi! :)

IvanBg

pozz
« Odgovor #7 »
evo napravio sam drugi profil, vazi za kuckanje,a za br...XD kapiram skroz, ali mislim da bi bio bolji drugi nacin komunikacije msn,facebook,skype...nes sto ide brze... XD

Na mreži

jaca maca

mislim da su i ovde ok, sta znam, mada nemoam nista protiv i za druge vidome komunikacije :)

IvanBg

zzz
« Odgovor #9 »
dodaj me na faceu ***Zabranjeno je postovanje emailova i mobilnih telefona... ....pa ne nije lose ovde, al' brze ide stv...ovde 2 dana cekam da stigne poruka.... :)))

Na mreži

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #10 »
nemoj tako, vidis da su se provrednili i da ide lepo. mozda je bio neki tehnicki problem! :) ajde da budem dobra, mozda mi onda i necenzurisu podatke! :)

IvanBg

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #11 »
eee pa kada rade ovaki....u nekoj od narednih poruka velika slova prezime pa dodaj...xD
uzgred stv imas super telo...lepu boju,oblik... :)))



Na mreži

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #12 »
zelis da kazes da sam savrsena? :)

IvanBg

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #13 »
 pa maco niko nije savrsen len ima samo ko tezi ka savrsenstvu i ti si medj' njima :*...  boga mi za moj ukus si extra, Vise i bolje ne treba :))) i jos sportski tip ...
samo prati sta sam ti rekao ;) 

Na mreži

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #14 »
hvala ti ako tako zaista mislis :) mada nisam shvatila da pratim sta si rekao?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price