collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Nina-53 - Beograd (1957)

univerzalni

Odg: Nina-53 - Beograd (1957)
« Odgovor #15 »
Vazi Nina ali ovako razgovarati je puno cekati na odgovor sta mislis o br mob znam da mislis da mogu da te utnemiravam ali uzmes neki broj koji mozes da iskljucis kad oces jer ako ti kazem da necu da te uznemiravam neces mi verovati mogu da ti posaljem moj br na tvoj emajl.

Na mreži

Nina-53

Odg: Nina-53 - Beograd (1957)
« Odgovor #16 »
univerzalni- za pocetak me mozes nazvati preko ovog servisa

univerzalni

Odg: Nina-53 - Beograd (1957)
« Odgovor #17 »
Moze ali ja nemam poverenja da cu bas sa tobom da razgovaram.Ipak kad bi imala neki mob, tu mozemo da putem sms razgovaramo vise puta i kad hocemo a putem servisa tu moze samo kad zakazes a to je dugo cekanje posalji neki tvoj broj i iskusaj me dali cu ti biti dosadan ili bezobrazan i videces da cu biti pazljiv i razuman verujem da ces videti da sam ja poseban i nisam kao i svi ostali rizikuj i posalji mi broj ili da te nazovem preko servisa i da mi tada das broj mob.Ja bih tebi ostavio sada ali videce svi moj broj.dali se slazes da te nazovem prvi put preko servisa i da mi das br.mob.i posle se dopidujemo.Naravno u ono vreme koje ti kazes da te nebih uznemiravao.

univerzalni

Odg: Nina-53 - Beograd (1957)
« Odgovor #18 »
Nina izvini na neke greke to neznaci da sm nepismen vec da neznam brzo da kucam nego nabadam a i nisam daftilograf nezameri na neko slovo.Javi dali moze moj predlog

Na mreži

Nina-53

Odg: Nina-53 - Beograd (1957)
« Odgovor #19 »
univerzalni imam mob ali ovde ne mozes ostaviti ne prolazi brisu

univerzalni

Odg: Nina-53 - Beograd (1957)
« Odgovor #20 »
Ok Nina nedaju nista. ako imas profil na fejsbuk potrazi me za prijatelja, na fejsu se zovem Slobodan.RECI MI SAMO DALI MOGU DA TE POZOVEM PREKO OVOG SERVISA I TI DA MI TADA DAS TVOJ BR.ODGOVORI MI STO PRE

edvard_bg

Odg: Nina-53 - Beograd (1957)
« Odgovor #21 »
pozdrav nina :P

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price