collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor cigancica - Niš (1968)

Na mreži

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #120 »
nemam razlog da se ljutim, ali kako admin kaze ovo je sajt sa tako koncipiran da svi mogu aktivno ucestvovati i iz tog razloga se potencira da sva komunikacija bude na srpskom jeziku! :) Tako da cemo da ih slusamo! :) Iskrena da budem za to nisam ni cula, ali mi sam naziv deluje egzoticno! :)

nidza196

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #121 »
cao cigancice izgledas prelepo, nikada nisam bio sa cigankom. ja volim malo starije od seb i jos cigancica, to bi bilo savrsenstvo

Na mreži

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #122 »
ti to zelis neki grupnjak?

meraklija

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #123 »
Nago žensko telo je predivan prizor, pogotovo ako je poput tvog. Podseća me na one scene iz filma "Cigani Lete U Nebo". Zaista bih voleo da imam priliku da se lično upoznamo.

meraklija

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #124 »
Ovo za grupnjak ne znam da li se odnosi na mene jer pola predhodne poruke od bubnjara nisam razumeo. Ne ne mislim na grupnjak ako je bilo meni upućeno. Smatram da intimni odnosi zaista treba da ostanu ntimni jer jedino tako mogu da u potpunosti uživam u partnerki. Samo ime "Meraklija" govori, uživati u svakom pokretu partnerke. Čujemo se ovih dana.

Na mreži

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #125 »
Znaci da ti te intimne trenutke volis samo da podelis sa svojom partnerkom? :)

meraklija

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #126 »
"Zemlja nas je zagrlila, na tvojoj koži mesec sija tiho nas posmatra. Ti plešeš u ritmu talasa, želja ti oči zatvara, usne otvaraš za mene..." Zar je u ovakvo predivnim trenutcima potrebna treća osoba?  ;) 

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #127 »
cao zeleo bih da probam sa cigankom... ako volis mladje daj br pa da se cujemo. imam 19 god

Na mreži

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #128 »
meraklija naravno da nije, ako vec mene pitas :)

Nerogxw nisi nikada do sada bio sa cigankom?

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #129 »
Nisam, ali zeleo bih da probam onda ako si za da se dogovorimo.... ja sam u nisu neko vreme...

Na mreži

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #130 »
A odakle si inace?

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #131 »
Ja sam iz Zrenjanina ali tako povremeno dolazim za Nis... onda ocemo se nes dogovoriti posto gledaju ci te ocu da poludim  :)

Na mreži

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #132 »
Nije valjda da moje oci tako deluju na tebe? :)

meraklija

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #133 »
Pa tebi je lako, ti možeš da piješ iz dve čaše istovremeno, a možda i iz tri, a ja bi se sve usipao. Morao bih prvo da ispraznim jednu pa onda drugu, a ta druga ili treća ume da obori s‚nogu. :) Možemoli da se čujemo i da razmenimo telefone?

Na mreži

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #134 »
N isam bas najjasnije razumela sta si hteo da kazes?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price