collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Jecka - Niš (1982)

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #45 »
Pa, recimo da devojke mojih godina ili imaju momke ili su frustrirane zato sto nemaju momke. :) Ti mi delujes OK. Nisi napadna, a nisi ni flegma koliko vidim. Neka sredina. A to mi odgovara. Zato i kazem da si ti "cilj". Tvoje slicice mi se svidjaju, lepa si.
Inace, gosti su sada otisli... Uglavnom imam dve grupe prijatelja. Jedni su mojeg godista, drugi su stariji, godista otprilike mojih roditelja, i svi su doktori nauka. :) Jedna od mojih bivsih devojaka je prokomentarisala kako sam se fino sprijateljio i kako ta prijateljstva mogu biti korisna, ali ja zapravo tako ne posmatram prijatelje - iz koristi. Neki od njih jesu veoma uticajni, ali to mi nije bitno, bitno da su oni ok prema meni, a ja sa njima uvek mogu da razgovaram o mnogim temama jer puno citam. Njih i jesam stekao zahvaljujuci  znanju sa kompjuterima, 8 godina sam radio kao serviser racunara u jednoj firmi (i paralelno studirao elektroniku i svirao po kaficima), tako da sam i njima odrzavao kucne racunare, pravio im prezentacije za predavanja i tako se na kraju sprijateljio...Sada se nas osmoro svake nedelje okuplja, kao gledamo na b92 "Izjavu nedelje", a ustvari se zezamo.
Pa i onaj amer o kome sam ti pisao je zapravo profesor na filozofskom, doktorirao u americi. Pre 2 godine smo isli cela ekipa sa zurnalistike sa filozofskog u Krasice na letovanje, jedan od njih ima vikendicu tamo. Ne da smo se proveli...a ove godine nismo uspeli da se sakupimo, a bilo je u planu da idemo septembra...
I tako, prici nikad kraja...a vec je ponoc...a ja sam popio malo...a na radiju idu rock balade...a meni se ne spava...a tebe nema ovde... steta... ne znas sta propustas... ;)
U svakom slucaju, hvala na cestitki. :)

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #46 »
Lepo si to rekao i sto je najgore-u pravu si! Mada ja to ne bih samo generalizovala samo za devojke vec i za momke. Mislim da sto se te problematike tice, da tu veoma slicno razmisljaju.
Drago mi je sto se druzis sa takvim ljudima, premda ni ja nikada nisam posmatrala prijatelje po tome sta rade, ali sam voliela da se krecem medju uspesnim ljudima i nikaa nisam bila ljubomorna sto su nekui bili uspesniji od mene, jer sam to posmatrala kao neku satisfakciju za mene! Mozda malo cudno zvuci, ali zaista tako razmisljam!
Ja samo ne znam kako si ti uspevao da se izboris sa svim tim obavezama koje si imao? Svaka ti cast!!! :)
Ajde ti taman onda malo odmaraj, ako si vec malo i popio, pa cemo se mi sutra cuti. Iako mi je krivo sto smo se po svoj prilici mimoisli na netu... :(

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #47 »
Ti si izgleda zaboravila da proveris mail.... :) seti se pa pogledaj.....

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #48 »
Sta? Opet ni jedno pitanje? :)
Napisa ti "pa cemo se sutra cuti"...i ja cekam da mi zazvoni telefon... Ocigledno si mislia na kuckamo se...
Pismo od nedelje cekalo je do sada na odobrenje, ali nije proslo, pa sam ga obrisao. Cenzura. :)

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #49 »
Ne da sam mislila samo da se kuckamo, vec da se upoznajemo polako, postepeno... :)

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #50 »
Mislim da bi ovakvo dopisivanje moglo da potraje mesecima, obzirom da mi jednu poruku nedeljno odobravaju. :)
Dolaze hladne noci...a nista tako dobro ne greje kao zensko telo... :)
Salu na stranu, ja jesam zainteresovan za tebe, ali ti nista ne pises o sebi. Dobro, znam da trazis muskarca koji ima "corbe" u glavi...ali nista sem toga.  :(

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #51 »
caosssssssss....iz tvog kraja sam. dodaj me na fb-u ako ti nije problem...  nacices me po imenom ***... cekam

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #52 »
18000 Jesi li ti to zaboravio na mene? :(

maxi A mi smo to komsije?

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #53 »
Pa pomislio sam da si ti zaboravila na mene! :)
Nista ne pitas. Ja ne mogu da ti pisem, ako ne znam sta te interesuje.
Sa druge strane, ti neces nista o sebi ovde da pises. Neces ni da pozoves.
Mozda nisi dovoljno zainteresovana, a mozda i imas vec nekog.
Sajt se zove sex oglasi i logicno je samo pitanje "hoces/neces?", ali ja sam pristao da kazem dosta toga o sebi...
Dakle, nisam zaboravio na tebe, vec cekam ili da pozoves ili da napises nesto o sebi.
Posto si ovo drugo rekla da ne zelis, ostaje samo ovo prvo.
Ja da te zovem ne mogu - fiksni sam odjavio, a iz telenor mreze ne moze da se zove.
Znaci, ti si na potezu. :)
Pozz

natasica90

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #54 »
neki sex?? da li si raspolozna za to??

Dukisa

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #55 »
Cao jecika prelepa si i zgodna si :) dali si za neku kombinaciju mozda :) javi se :P

johntra

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #56 »
lepotice, pogledaj moj profil ako ti se svidi sta pise znas sta ti je ciniti ;-)
pozdrav

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #57 »
ee cao ja zam edin iz nisa.....,zelim da te vidim ;)

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #58 »
Cao jecka,da li si za druzenje sa mladjim deckom(sa slike)...?

smejanje

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #59 »
super cool profil! Hocu da te upoznam! ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price