collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Zivana - Bač (1974)

Zivana

Korisničko ime: Zivana
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Bač
Godište: 1974
O sebi: Jako je tesko pricati o sebi, zato sto sam o sebi ne mozes imati objektivno misljenje. Svi smo razliciti i ono sto je za nekoga dobro i zabavno za drugoga nije. Ali… Hajde da pokusam… Volim da se smejem i retko kada sam neraspolozena. Slusam sta mi drugi govore i nije me strah da kazem sta mislim (naravno o stvarima o kojima nesto znam i mogu da formiram misljenje). Obozavam pozoriste, filmove i zanimljive knjige. Ne volim narodnu muziku, a sve ostalo mogu da slusam. Volim da kuvam, specijalno japanska, kineska i meksicka jela. Obozavam da putujem, jos mi je ostalo da vidim daleki istok i Australiju… Toliko za sada…

Zvati u periodu: od 12 do 22

Odg: Zivana - Bač (1974)
« Odgovor #1 »
Zdravo Zivana,ja sam iz vajske.Voleo bih da se upoznamo.

Zivana

Odg: Zivana - Bač (1974)
« Odgovor #2 »
Sta ima u Vajskoj? :)

Odg: Zivana - Bač (1974)
« Odgovor #3 »
Zdravo Zivana,u Vajskoj nema nista novog, sve po starom.Ja bi da se dopisujem sa tobom da se bolje upoznamo.A mozda i negde nadjemo.

Zivana

Odg: Zivana - Bač (1974)
« Odgovor #4 »
ako su ti namere da se prvo upoznamo tako sto cemo ser kuckati, onda ok. :)

Odg: Zivana - Bač (1974)
« Odgovor #5 »
Zdravo Zivana.Ja se zovem Rudolf svi me zovu rudika ili rudi.Imam 40g 183cm 95kg.Neozenjen :(.A kako ti izgledas.Mogli bi i da se negde sretnemo u nekom kaficu da popijemo nesto.Napisi. :)Cao

Zivana

Odg: Zivana - Bač (1974)
« Odgovor #6 »
Zdravo Rudika. Ja sam vise za to da se za pocetak malo bolje ovde upoznamo. Je li ti to odgovara?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price