collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Senkica - Sremska Mitrovica (1962)

sicilija023

Plaza u uvali stena,skrivena od ociju prolaznika.ti i ja sami skriveni pod stenama u plicaku u vodi,talasi nas nose vezuju udaraju po nama,uzimam te onako zanosno usnama,sedis na meni kako se talasi dizu tako se ti spustas dizes na meni,cvrsto te drzim a ti nogma vezana za mene uzela me nogama i cvrsto stegla prema sebi,tako da me celog uzimas osecas,da uzidises na meni dok taj jak krik uzdaha osecas duboko u sebi i pod vodom osecas neku jaku zar uzbudjena dok vlazis ispustas svoju slast po meni,dok te pratim u p[okretu ritmu i isto svoju slast ostavljam duboko u teb Juče 13:06

Uzecu te usnama nemirno strasno,da probudim tvoje telo onako da podrhtavas i drhtis da osecas jaku pozudu i zar,da osetis tu toplotu neznosti i vatre,da budes sva mokra i vlazna od usana i tela sto te vuce budi i neda mira sto dovodi do ljubavnih romanticnih trenutaka da budes zamisljena,puno razmisljanja zelje za tim neodoljivim trenucima.































2.More,plaza u uvali stena skrivena samo za nas,za nas zanosan dodir i spoj,da se uzmemo u plicaku onako mokri od peska koji se lepi za nasa naga tela,usnama se uzimamo telom osecamo,palimo uzbucujemo,nemirno dodirujemo i svu ljubav i zelju izgubljeno jedan drugom dajemo.































3.Noc kad se svetla pogase,kad se na terasi svece upale,ti i ja u belom providnom modnom detalju,uz vino i dve case uz neki specijalitet domace hotelske kuce,izazivamo se gledamo jedan drugog u tom trenutku zelimo da osecamo,kao da smo sami da se uzmemo vodimo ljubav na stolu restorana,da se spustimo na plazi hotela i da utonemo u duboke talase strasti,vatre i jake pozude i zara neznosti koja nas budi i neda mira,a u daljini taj brodic i barka tiha muzika i miris maslina.































4.ta krasna noc,puna romantike,neznosti strasti i vatre,ti i ja na terasi restorana oko nas more,talasi u daljini svetlo plovi barka,jedemo plodove mora i zalivamo dobrim ukusnim vinom i gledamo se i zelimo,da osetimo ljubav stast i zanos tog nocnog zara,na otvorenom pored mora, Juče 11:48
ta divna noc pored mora.mi na plazi skriveni u uvali stenapored vode na pesku nja onako opruzen u polu sedecem stavu ti na meni obuceni u belo mokri od dodira vlaznosti tela talasa,pruzam svoje ruke niz tvoje telo usnama te uzmam strasno palim tvoje usne osecam,dok mi ruke kruye niy tvoju letnju leprasvu kratku belu suknjicu,pruzam ruke svoje prstice lagano ispod tvoje suknjice osecam zanosn toplotu na tvojim nogama uzdisaj podrhtaj dok kruzim mazim te uzimam cvrsto na sebe,palim onako strasno vatreno svaki deo tvog nagog tela koji se topi u mojim rukama skidam te palako lagano do onog dela,kad ostajes samo u izazovnom sdeksipilnom donjem vesu koji ocrtava tvoje delove buljnog tela,zanosnog uzbudjenog nemirnog i zele da oseti svaki pokret deo moga isto tako neznosg strasnog nagog tela





ta divna noc u restoranu,ja i ti sami u polu mraku oko nas osoblje a u cosku muskarac svira klavir i pema pesmu koja budi nas trenutak zanosa izazova romantike strasti vatre,jedemo nesto ukusne p[ijemo to vino crveno gledamo se i kao da zelimo da se prblizimo uzmemo osetimo na stolici stolu tog romanticnog restorana pod svecama,dok tiha muzika svira uzimam te u svoj zagrljaj pokretom tela vodim do podijuma da zaplesemo taj ples priljavi zanosni koji budi dodir pokret nasih htela dok spustam svoje usne na tvoje rukama te stezem miljujem dodirujem Juče 12:27
dok ti lezis tako polu obucena u nekoj kratkoj suknjici,oko stola se vrtis pomalo izazivas guzis ja cu se prisunjati i tako te strasno vatreno nezno divlje uzetri na sebe privuci,uhvatiti za guzove duboko jako cvrsto uci dugo te uzimati od pozadi na sebe na njega nabijati da nemas mira\ da osecam samo podrhtaje jaker uzdahe pozude i zara 2012-12-25 16:42



ljubim te puno,onako u ponoc nove godine u jednom romanticnom restoranu,pola mraku a okolo svece ta divan zvuk muzike uzimam te korakom pokretom tog strasnog plesa cvrsto obuhvatam pokretom tela ruku celu osecam,u ruci dve case penusavi sapanjac cuje se zvuk kristala dok zivelimo u kucamo za nase trenutke,posebne nezne strasne nase poznanstvo divno neodoljivo vece koje dolazi i probude ce sve nase zelje mastu razmisljanje i snove.

Cone9323

cao senkiceee :-*

markooo86

Jako ste lepi,veliki pozdrav... :) :)

Na mreži

Senkica

sicilija023
.... bas si se raspisao... lepo :)

Na mreži

Senkica

markooo86 hvala :)

zgodan19

jel volis mladje oko 20 g.  :-*

extraaa

dali si za druzenje sa mladjim muskarcem i neiskusnim......?  :D

Na mreži

Senkica

extraaa
ne sa neiskusnima!

bobispasovsk

zdravo mala mnogu si slatka

sicilija023

drago mi je vda ti se svidja volim da pise i svoje pisanje pretvara u posebna prava dela koje nedaju mira..

mikivucko

cao,so perfect


mikivucko

BLIZU SMO JAKOOOOOO 8)

Na mreži

Senkica

mikivucko
dobro

Djole357

Jutro :D

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price