collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Zaza - Leskovac (1981)

Zaza

Korisničko ime: Zaza
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Leskovac
Godište: 1981
O sebi: Ja sam sakupljač neobičnih stvari. Neka drugi sakupljaju značke i marke. Ja sakupljam dane, časove i trenutke provedene sa novim oznanicima.
Zvati u periodu: od 17 do 23

matori odradjivac

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #1 »
Steta sto te neko slikao a nezna kako se to radi ja sam fotograf to bi uradio mnogo bolje , vidi se da ima sta da se istakne sve je perfektno

Zaza

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #2 »
Pa dobro, ovo smo se prijateljica i ja zezale. Sta da radimo kada nijedna od nas nije profi fotograf... :(

matori odradjivac

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #3 »
E za to treba dobro svetlo ali ima sta da se slika svaka cast

Zaza

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #4 »
Ali ne mozes reci da su lose fotke :)

nikola.masala

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #5 »
heeej zazaa :D imam 16 god i lud sam za sexom..extra su ti fotografije :D picica ti se socna ufff...daj mi mob ili face tako nesto da se dog :D mozda neki sex padne aa

02081966

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #6 »
Da li si za sakupljanje poljubaca i neznosti od nekog ko ima 45 god. i zivi u Nišu.

matori odradjivac

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #7 »
Ma nisam to rekao ali bolesno sam pedantan ja bi te slikao drugacije mozda i crno belo sa malo svetla ali ima sta da se slika mnogo si zgodna i lepa

Zaza

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #8 »
nikola.masala moj broj telefona mora da se zasluzi! :)

02081966 A kako cu to da sakupljam poljubce.? To do sada nisam radila... :D

matori odradjivac Hvala ti na lepim recima. :)

02081966

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #9 »
To je bar lako evo jednog :-*

matori odradjivac

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #10 »
Ma nije to nista neko hvali nekog iz koristi a meni je ovo profesionalno ja to gledam kroz objektiv i moralo bi da se poeradi na stavu iuglu odakle se slikas nije svaki ugao za svakog  ali mogu da posaljem samo 1 poruku dnevno vidim da ce obuka da traje

nikola.masala

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #11 »
eeee....pa dobro namucicemo se mi a sto se tice godista je ok :D msm 16ta nije loseee....:D Predivnaa si lozim se na tebe...daj face,skype ili tako nest msn da se cujemo jer na ovom sajtu samo po 1 poruka na danu :D a ja nmg da docekam sutri dan da ti odgovoorim :DDD

matori odradjivac

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #12 »
Uvek je lepo uputiti lepe reci ja nisam od onih koji obecavaju "ja bi ti ovo i ono i stavio ovo ili ono" od takvih nema  puno vajde to su oni 5 min sexa i 2 sata izvinjavanja ja to gledam sa profi strane mene interesuje ono sto mozes da pruzis iz sebe a imas tu senzualnost za fotke i taj deo bezobrazluka u ocima koji me privlaci

Lionfire

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #13 »
Hello

matori odradjivac

Odg: Zaza - Leskovac (1981)
« Odgovor #14 »
Nema odgovora ok Da li si razmisljala da se ofarbas u crno ili tamno braon mislim da bi ti bolje stajal ovo je previse bledo za te tvoje divne oci a i grudi ti dosle do izrazaja (ali sta ja znam) plavo vise nije u modi

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price