collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor studentkinja u BGD - Beograd (1987)

ludi rus

pozz a sta napisati kad ih pise milion .....svi pisu samo kako bi se docepali pi.....e ,....predlog za sve imate kurve pa posteno platite ......a sto se tice tebe mala simpaticna si mi i ja sam u bg studiram inace 92sam nadam se da to nije problem i iskreno trenutno mi treba osoba za razgovor a ako bude sta vise bude ako ne opet dobro pozz  ;D

Ja mogu da kazem samo da izgledas kao milion dolara $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ extra si pozz voleo bih da te upoznam... :)

Janko@

Cao,najlakse je sam sebe hvaliti,ali to nije merodavno,pa svako ce za sebe reci da je lep na ovaj ili onaj nacin,ali prava stvar lezi u tome kada te druge osobe-naravno pripadnice lepseg pola,pohvale i malo preko toga. Ne bih da se hvalim kao neki (sa izuzecima),ali  sigurno  i svesno mogu obecati oosobi koju vidim a da mi se svidi,da nas diskretan susret  nece biti zavrsen samo jednim vidjanjem. Inace sam 77god,180 cm,73kg,plave oci,i ostalo ,ostalo je da proveris sama...........!

Prelijepa si, ja sam jos danas u BG, da li si za druzenje raspolozena ? Neces se pokajati ;) Nemas sta izgubiti, pozdrav i pusa

cao cao lepotice,si za neko druzenje? :)

TheShomy

heheh jel ti se svidjaam ? :))))))))

Jermain

sta kazes macko da se gledamo na skype, videces da sam dobar frajer i obdaren  ;)

h34dHuNt3R

Jesi za druzenje? bg, vozdovac.

bojanBG

Jel moze neko da mi kaze jel ovo realan sajt ili te samo mame da ih zoves?

jossladji

cao mackice... lijep ti brust stoji !

Slavi

Hallo

Cao macko mogli bi da se nadjemo. Tako bi te.

studentkinja u BGD

:-* cao svima... ! <3

marko0085

Cao , jesi li za upoznavanje sa misicavijim i veoma obdarenim momkom? :)

studentkinja u BGD

marko0085
imas misice... teretana... jel ta varijanta?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price