collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor plavusha - Beograd (1975)

plavusha

Korisničko ime: plavusha
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Beograd
Godište: 1975
O sebi: Plavusha zeljna dobre akcije.Volim zgodne,potentne i obdarene momke.Nemam predrasuda o godinama,bitno je da postoji hemija i razvijena mashta.
Zvati u periodu: od 0 do 24

Sex na zapadu

Jako si privlacna... Taj tvoj pogled govori sve....  :-) Prelepo telo!


vladicaaa

lepa si

Mc_lovin2

Mostovit mladic na raspolaganju u svako doba... :P

plavusha

Hvala ljudi :***

cao sexi , cuj ja sam novi ovde pa trazim neku lepoticu za druzenje, a ti si prva na koju sam naleteo da mi se bas svidja , pa sta kazes na to da se malo bolje upoznamo, i izvini sto nemam sliku, pokazacu ti je naknadno,pozz lutko.

djomlla86

mmmmmmm vrh si jel si za sex imam smestaj

jocko69

Ako nemas predrasuda o godinama ja sam onaj pravi, skini gace i noge rastavi.mlad sam i imam maste tako da ako oces da se cujemo samo reci...

marijanobre

cao plavusice,svaka cast za lice telo sve ekstra si,izgledas kao devojcica,izvini zabor,sam da ti se predstavim ja sam marijan,voleo bih da te upoznam

plavusha

marijanobre Cao marijane,hvala na lepim recima

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #10 »
nema na cemu za prelepu curu idu samo najlepse reci,opa pa ti si me vec nasla na sajtu,dobra si negubis vreme,pa sta mislis o meni na prvi pogled

filipmago

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #11 »
Caoo voleo bih da se upoznamo pa ako se hemije sloze mozemo  napravigi dobru akciju

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #12 »
zdravo,opa provera,pa ja sam prosao kroz modnu policiju!:)pa dobro ako si proverila reci mi dali bih mogao da ispunim tvoja ocekivanja,i dali si za dog.oko naseg sastanka!

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #13 »
cao najlepsa devojcice na celom sajtu i sire,jos uvek moje poruke cekaju odobrenje od moderatora,moderator me mrzi ili se napalio na tebe hehehe,e jesi li me ti zvala danas sa skr.broja.samo pitam.nadam se da si dobro,i da mislis na mene:Pjavi se!

marijanobre

Odg: plavusha - Beograd (1975)
« Odgovor #14 »
CAO EVO SADA SAM USAO NA SAJTU,STA RADIS TI KAKO SI,JESI LI SLOBODNA VECERAS,STVARNO NEMOGU DA DOCEKAM DA TE VIDIM



* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price