collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Garava mala - Bačka Palanka (1967)

Garava mala

mozes ti sigurno i cetvrti put! :)

bird3101

Kako dobre sise imaaas :o

seki_2011

mogu li sastati stobom ako dolazim u srbiju. ili mozda volis putovanja i docices kod mene

Garava mala

Naravno. Volim da putujem ali znas kako je u Srbiji, zelje su jedno, mogucnosti drugo... :(

seki_2011

a zasto tako mislis,...

Garava mala

seki_2011 kado da ne znas kakva je kriza u Srbiji?

zdravo divno izgledas mozemo li se upoznat? :*

Zdravo, sta radis, kako si, mozemo li se upoznati? :-)

gradimir

lepo izgledas, volim punije dame, mada bih rekao da si puno mladja nego sto si napisala

toni 23

sta bi mi bog dao stobom

Sta malo punija? Devojka je penal!!! Da mi je jedna takva bio bih presrecan.Nema ona nijednu manu,ne trazite joj mane momci i ne gundjajte za godine...ako vas hoce takva lepotica-rodjeni ste pod sretnom zvezdom.

Garava ocemo li stupit u konatakt? :*

Garava mala

grujosignal divan si. Toliko lepih reci na moj racu, sta drugo da kazem sem... hvala ti! :-*

seki_2011

molim te kako kontaktirati stobom, jel odavde iz turske ne mogu nikako,...

 :) garava,tebi samo komplimenti mogi da stizu,a nekulturne osobe odstrani od sebe...nije to za tebe...ti si fina devojka..umesto da su sretni jer mogu da vide takvu lepotu na slici posto uzivo nemaju sanse oni se tu glupiraju...tebi treba fin momak,dzentlmen,ti si dama-upamti to.Necu da te zovem na jednu noc kao ostali,to nije fora i taj nije mangupo,kad budem mogao da ti sve ponudim tada cu te zvati...to bi uradio pametan muskarac...i onda pametna devojka kao ti nemora puno da razmislja. saljem  :-* prelepo maloj garavoj.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price