collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor 18000 - Niš (1980)

Korisničko ime: 18000
Pol: Muškarac
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Niš
Godište: 1980
O sebi: romantican, pozitivan
Zvati u periodu: od 18 do 24

Jecka

Odg: 18000 - Niš (1980)
« Odgovor #1 »
Kazes da si romantican zato sto jesi ili zato sto znas da mi devojke na to padamo? :)

Odg: 18000 - Niš (1980)
« Odgovor #2 »
Cao!
Pricica iz zivota.
Pre par godina sam krenuo na letovanje sa jednim otkacenim drugarom amerikancem u Tivat. I tako, da bi me zeznuo, drugog dana mi je rekao kako je na plazi upoznao jednu zgodnu engleskinju i posto on ima devojku, kako je pitao da li hoce da se upoznamo i ona pristala. Upoznam se ja sledeceg dana sa njom i provedem ceo dan sa njom. Uvece je izvedem na veceru u jedan lep restoran na samoj plazi...i sta da ti kazem...jede skoljke, pije vino (i to neko skupo)...svece, muzika, malo pipkanja... I dogovorimo se sutra da se nadjemo opet na istoj plazi... Sve je bilo fenomenalno...devojka je bila starija od mene 5 godina, ali lutka. Kad sutradan, ja je cekam na plazi...i vidim dolazi drzeci za ruku neku devojcicu. Pomislim, sta sad, ovaj me zeznuo (kasnije mi je priznao da je znao). Prihvatim ja situaciju, pocnem da se igram sa klinkom (3 godine), crtamo cvetice kamencicima, izranjam joj skoljkice, morske zvezde, ucim je da pliva... ova devojka me gleda i samo se smeska...dodje opet vece, opet mi negde na veceri, prijatna atmosfera, ali ja nista ne komentarisem. Onda ona sama pocinje...imam muza u Londonu, on me maltretira, isao je i u zatvor jer me tuko, drogira se...ma sve najgore. I tako, prodje jedan dan, drugi...u medjuvremenu sam radio za neku firmu u Tivtu program i ja prepodne na poslu, popodne sa klinkom igranje, uvece sa njenom mamom u setnju i na veceru. Jednog dana je neka budala donela lubenicu na plazu i stavila u plicak da se hladi....dete je trcalo oko nje, guralo je...i na kraju je doslo do mene i pokazalo da hoce lubenicu. Nista, najblizi dragstor je nekih 3 km od plaze, i ja po onoj vrucincini krenem. U dragstoru su imali i marker...nacrtam srce i napisem njeno ime. Dete se odusevi, a mama se opet onako smeska. I pridje mi i kaze kako sutra odlazi, kako joj je sa mnom bilo divno i da mi broj tel. u Londonu. Pozove klinku da se pozdravi...a klinka me obavije rukama oko noge i ne pusta. Tad je meni krenula suza i iskreno, to je bilo najlepse letovanje u mom zivotu.
Udavih te. Inace, sviram i pevam po kaficima (to mi nije zanimanje, radim u programerskoj firmi) tako da mozes da dobijes koncert samo za tebe.  ;)
Elem, kazem da sam romantican. Pa slusam romanticnu muziku, volim setnje, drzanje za ruku, volim da sa devojkom lezim na travi i gledam je...nista ne pricam samo gledam...oci, kosu, usne, grudi, stomak...ma sve me privlaci. I nikada nisam imao sex, vec sam vodio ljubav. Ah da, jednom sam u Becu svratio u javnu kucu, drugar hteo da ide, pa i ja posao sa njim cisto da vidim kako izgleda...iskreno, onaj dole se nije pokrenuo...kada nema emocija, ja se ne palim... Idelana devojka: simpaticna, a emotivna.
Uf...zaboravih se u kucanju...
Topli pozdravi, pa pisi ako zelis, ako ne, salili smo se.  :D

Jecka

Odg: 18000 - Niš (1980)
« Odgovor #3 »
Vidim ja da si ti u potpunosti opravdao ono sto si i naspisao da si romantican i zabavan. Pricica je divna i veruj mi da ni ja nisam ostala ravnodusna... :)

Odg: 18000 - Niš (1980)
« Odgovor #4 »
Hvala!
Nego, sto mene kontaktira bez slike? Nisam ni ruzan, ni lep, vec simpatican. Bar su mi tako devojke pricale. :)
Malopre sam pogledao sta si ti napisala o sebi i mogu ti reci da i ja volim kada zadovoljim devojku. Samo sto se ja malo glupiram u krevetu, volim da predigra sto duze traje. Volim da joj npr. namazem med po ledjima i to poljupcima skupljam, neki put i topla cokolada dobro dodje, i kada joj se ugreju ledja, uzmem kockice leda i predjem preko kicme... dok ne probas ne mozes da znas kakav je osecaj. :)
Volim da mi stavi glavu na grudi i tako spava. Uvek joj donesem dorucak u krevet...uvek neki cvet kad se vidimo... Ali mi je mana sto sam nepoverljiv neko vreme dok se ne upoznamo bolje. Opeko sam se par puta.
Nego, ja sam Dusan, za par dana punim 31 gudinu (Vaga), visok blizu 2m, svetlo braon kose, zelenih ociju... Veoma sam pozitivna osoba, volim putovanja (skoro celu EU sam obisao), volim muziku (Grand NE) :)
San mi je da zivim u Dubaiju ili na Kanarskim ostrvima (volim toplu klimu), tako da planiram da zbrisem odavde, mozda vec iduce godine. Imam nekoliko americkih sertifikata iz oblasti racunarskih mreza i mogu sa njima da radim gde zelim u svetu...za sada imam prijatelje na oba mesta...ali da te ne davim vise, bicu konkretan. Mogu zar ne? :) Jesi li za bolje upoznavanje? Tj. da li da te kontaktiram ili bolje ne? Mozda nisam tvoj tip, sta znam, tvoja volja. :)

Jecka

Odg: 18000 - Niš (1980)
« Odgovor #5 »
A koje veze ima sto sam kontaktirala tebe bez slike? Koliko god da izlizano zvuci, ali meni je mnogo bitnije da neko ima kako bih ja rekla "corbe" u glavi nego da ima sve same napucane misice.

Koliko mogu da primetim da si pravi dzentlmen i drago mi je da to cujem :) Ja valjda koliko znam, sve vage koja sam upoznala su pozitivne osobe :) Svaka cast i za putovanja i za obrazovanje. A gde je u celoj prici neka devojcica? :)

Ja jesam za upoznavanje, ali prvo ovako dopisivanjem, a ako vec vidim dda si ok i da mi odgovaras onda moze i nesto vise! :)

Odg: 18000 - Niš (1980)
« Odgovor #6 »
Pa dobro. Jedna od mojih, mogu tako da kazem, vrlina je da sam veoma strpljiv kada su devojke u pitanju. Tako da mozemo da se dopisujemo i upoznajemo na ovaj nacin. Pisem duga pisma jer sam na internetu jos od dana kada nije postojao chat. Dakle, bili su Emailovi. I tako sam kucao po 2-3 strane duga pisma devojkama. To upoznavanje je umelo da traje dosta dugo. Neki put bi proslo par meseci dok bi se dogovorili da izadjemo. Razmenili bi vise desetina pisama, ali na kraju, kada bi se upoznali, nije bilo promasaja. Bilo je tu svakojakih devojaka. Neke su imale momke, druge su pak slale lazne slike i kada bi se upoznali bilo bi "iznenadjenje", ali izgled i nije bio presudan, tako da se sve lepo zavrsavalo... Ove koje su imale momke, imale su i nameru, ako nista drugo, ono da ih prave ljubomornim...neke su isle i dalje od toga, ali to nije bas za pricu. :)  Da, desavalo mi se i to da se preko interneta upoznam sa nekom devojkom i da na kraju zavrsim sa njenom sestrom... Ma svakojake situacije.
E sad, dok je vecina muskaraca trazila mladje devojke od sebe, ja tu dodjem izuzetak. Uvek su me privlacile devojke starije od mene. I da se ne lazemo, devojka koja je mladja od mene je sposobnija od mene da dobije ono sto zeli, na ovaj ili onaj nacin. Kada je devojka starija od mene, prosla je vise toga u zivotu nego ja ili moje vrsnjakinje, a sa takvim iskustvom izabere mene osecam se vrednijom osobom.   ::) Sada, dosle su tridesete...vise godine partnerke i nisu toliko bitne. Bitno je da je devojka dobra u dusi i da mogu da joj verujem.
Inace, volim da citam, imam biblioteku od oko 3000 knjiga. I tako, naisao sam na jednu prelepu, po kojoj je snimljen i film pre par godina. "Mandolina kapetana Korelija". Po cemu je ta knjiga, odnosno film poseban? Pa, po necemu sto je po meni najlepsa definicija ljubavi data upravo tu. Taj film sam odgledao mnogo puta i iznova i iznova me privlacio kao da gledam prvi put... "Kada se zaljubis, to je privremeno ludilo. Potrese poput zemljotresa, a onda se umiri. A kada se umiri, moras odluciti. Moras otkriti je li vam se korenje ispreplelo tako da je nezamislivo vise ga ikad razdvojiti. Jer, to je ljubav. Ljubav nije zadihanost. Nije uzbudjenje. Nije zudnja za parenjem svakog trenutka u danu. Nije zamisljanje nocu da ti ljubi svaki deo tela. To je samo "zaljubljenost", ono u sta svako od nas moze sebe uveriti. Sama ljubav je ono sto preostane kad zaljubljenost izgori."
Na srecu (ili na zalost), jednu sam takvu devojku upoznao pre ravno 5 godina. Zasto na zalost, pa zato sto je limala verenika u NS i dosla je na kratko ovde kod roditelja. Zasto na srecu, zato sto sam se uverio da postoji devojka koja ume da voli iskreno i da ceni nacin na koji se ophodim prema njoj. Otisla je sa zeljom da da joj dam vremena da raskine sa verenikom. I tako, vreme je prolazilo, a mene druge devojke nisu ni zanimale....a onda, kao da sam se otreznio i shvatio da nece doci... poceo sam da trazim novu devojku...
O mojim usponima i padovima u tom poduhvatu neki drugi put, jer mislim da ce administratori, koji pregledavaju ovaj mail da slucajno ne sadrzi broj telefona ili email ili adresu ili nesto tome slicno, da odlepe od mojih dugackih pisama :)
Opisi malo sebe, sta volis kod muskarca, sta ne volis...radoznao sam :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price