collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pozerka - Kragujevac (1964)

pozdrav za prelepu komsinicu...sta se radi ?  :-*

Reze

Mogla bi da mi poziras u sobi ? Ako ti godine nisu problem :D

super su ti tetovaze komsinice,prelepo izgledas...vidim da ispunjavas snove, mozes li meni da ispunsi jedan ? :)

BaneKG

Lepi, ja sam ozenjen, u zadnje vreme me muci zelja za jednom avanturom, toliko me to muci da bi mi bilo sta znacilo, makar da ti izljubim grudi ili olizem ribicu ili guzu....  ...ili bilo sta sto ti padne napamet. Inace, od kako sam u braku nisam bio sa drugom zenom. Ako ti ovo odgovara, i ako mozes nesto fa smislis za mene, mozda nesto sto nisi do sada radila, napisi mi da lo da te zovem. Sve najbolje (banebanekg)

maremarekv

cao...ja sam marko imam 23 godine totalno sam normalan i opusten,student.neispunjena zelja mi je da budem sa nekom iskusnom gospodjom.da li biste mi ispunila zelju?necete se pokajati.mogu vam poslati i sliku  ako zelite i ostaviti mejl i broj telefona.nadam se da vam moje godine ne predstavljaju problem.sa mladjima je najblje.bice vam prelepo sa mnom garantujem vam

pozerka

maremarekv jel garantujes?

maremarekv

1000 % neces se razocarati...veoma ces uzivati i bice ti nezaboravno sigurno...samo ako si za ?

petarpera55

Dođi mi onda da te dodirnem

pozerka

petarpera55 Tako mislis Petre?

petarpera55

Naravno sada ovog trenutka

pozerka

petarpera55 Bas ovog momenta?

maremarekv

?

pozerka

maremarekv ???

pperic1970

i ovog i svakog sledećeg

crnojezero

lepojko, želio bih da se upoznamo i kontaktiramo, problem je da sam u Mariboru, potraži me na skype moj profil je bezgranica

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price