collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Slatka moja - Vršac (1982)

Slatka moja

 Sex na zapadu e da znas da mogu biti i prava djavolica.... samo kad imam inspiraciju ;)

mladic991 pa javi se ti,ti najbolje znas dokle si tu.

bebano

Cao svidjas mi se mislim da si osvojila moje srce na prvi pogled :-) i zeleo bih da se upoznamo pa ako si zainteresovana za ozbiljnu iskrenu vezu punu ljubavi javi mi se da se bolje upoznamo nadam se da cemo se cuti uskoro

BaneYU

Ti zasigurno jesi slatka...i prelepa ...a da li je i ona...to ce neki srecnik da otkrije...  ;)

Milan91

ee caos.. i ja sam iz vrsca istoo.. 91 sam god.. jel bi volela da se vidimo negde.. ? ja sam tu na bregu, pa mozes da dodjes kad zelis :P ?

Slatka moja

bebano cao,drago mi je sto to kazes,ali da ne mislis da malo preterujes? Kako mislis da sam ti osvojila srce kad me ni ne poznajes?

BaneYU pa ne moze ona biti gadna ako sam ja slatka

Milan91 ja da dodjem kod tebe? ovako na nevidjeno?

BaneYU

Ja ne sumnjam u te kvaklitete....:)....ali bi voleo da proverim ako se slazes...uz neku veceru.... ;)

Slatka moja

BaneYU mmm,prvo vecera,pa onda desert ;)

Zhexy

Ostavljas ljude bez reci definitivno :D

BaneYU

Desert moze uvek  ;) zavisi sta je na meniju  :-*

Slatka moja

Zhexy pa nemoj tako,vidis da poneko i ima komentara na mene ;)

BaneYU pa kako sad to? moze uvek,a zavisi sta je na meniju?

Zhexy

Mozda na njih ne ostavljas dovoljno dubok utisak pa shvataju olako :)

miljan 44

Bas ti je lepa ribica,,mmmm..

BaneYU

Hahahaha ma salim se  ;D

BaneYU

 ;)

bred pit

U pičku ga jebalo, na ovim slikama ne zna čovek gde da gleda, Smeše se dve lepotice, jedna ozgo, druga ozdo, ne zna se koja je lepša i kojoj se valja obratiti. Tolko je ta mindža (što se smeška ozdo) prisutna i u fokusu, jebo te (je), kao da je živa, kao da se i ona pita za sve. Ma ne bi me začudilo da je ona ta koja je otvorila prifil da se zajebava sa punoglavcima. Ili sam ja možda odlepio od tolike divote?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price