collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor NikolijaSo - Sombor (1961)

NikolijaSo

Korisničko ime: NikolijaSo
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Sombor
Godište: 1961
O sebi: Nikad nije kasno da se ljubi strasno






Zvati u periodu: od 15 do 23

Igor77

jesi za druzenje? ;)

NikolijaSo

jel ti tako muvas svaku devojku ;)

hello...

KUC-KUC komsinice :).Jel slobodno uci:) ...na kafu :)

NikolijaSo

Samo napred! :) Cek da ogrnem bademantil! :)

Nemam pojma kako je ova predhodna poruka stigla tebi:)>Ma ogrni ali ga nemoj vezivati ... jako:)

NikolijaSo

znaci nije za mene bila namenjena? :( pa da, pitaj boga sa koliko nas se ti dopisujes u isto vreme, pa valjda ce jedna popustiti! ccccc stvarno si nemoguc! :)

Hahah ma ne ta:):):))!Nego jedna koju sam obrisao ...kasnije kad sam uklavirio da se i to moze;).Sta koliko vas:),pa ima i nas dvojica:)

NikolijaSo

a koja su to dvojica? :D

Nesko

Cao...jel sI za druzenje

NikolijaSo

cao... sto da ne?

KUC-KUC komsinice:).Evo opet ja ali sad sam u novom ruhu;).I gde smo ono stali?Kod bade mantila:) koliko me secanje slizi:).Dakle bice cvrsto vezan ili ipak dozvoljava malo virenja :)?

NikolijaSo

Cvrsto vezan naravno! :) Nema virkanja!

Grozna si:).Da znas da cu te ujesti za guzu ako nastavis da mi prkosis:).Znam ja kakve su starije devojcice:)).Uostalom i ako nema virkanja ...ja se odlicno snalazim i pipanjem:).Eto pozovi me na kafu i pokazacu ti;).igracemo ono pogadjanje sta je u kutiji:) al nema gledanja:).Ja cu poneti nesto :) pa cu staviti kutiju u krilo a ti prva pogadjas sta je :).Jel moze tako ili da prvi ja pogadjam?E da,ali onaj ko ne pogodi iz dva pokusaja pipa ono drugo tri puta po zelji za kaznu:):))

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price