collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor uciteljica tanja - Knjaževac (1972)

miloscakic

Da li si za neki kontakt? zivotno iskustvo te krasi ,pa da li si spremna da tvoje iskustvo podelis samnom ? pisi mi na profilu pusaa

milance xxx

Cao Tanja! Gde predajes u kaplar ili T partizani?

Kaligula019

Caos.Jel si raspolozna za upoznavanje i druzenje sa ok Zajcarcem?

milance xxx

nisi mi odgovorila uciteljice

svetac

draga tanjice, dali mogu sada da te pozovem na mobilni.

fery01

Dobar dan!
Ja sam Franc nisam učitelj ali veoma dobro poznam taj zanat da tako kažem jer je veoma težak zbog roditelja i današnjeg društva jer se deci baš sve dozvoljava.Kodnas u Sloveniji je tako neznam dali je i kod vas ali mislim da je ta demokracija napravila šteto na račun obrazovanja. Želio bih sa tobom dobro debato i razgovor jer mislom da bi puno toga mogli da popričamo. I još jedan predlog u osmom mesecu organizujemo kamp za modelare možda bi mogli dogovoriti da nam dodžeš i proživiš jedan tjedan sa nama na naše troškove. Lepo molim razmisli i javi-odgovori mi ovde.Lep pozdrav Franc

uciteljica tanja

fery01 kako kod vas tako i kod nas...

fery01

Dobar dan.
Evo mene opet sa jednim pitanjen što je sa onom mojom ponudon za osmi mesec na modelarski kamp nisam dobio nikakvog odgovora. Veoma bi se radovao ako bi mogla doči nama u goste pa da vidiš šta i kako kod nas radimo. Želja mi je da dodžeš i proživiš sa nama sedam dana mi čemo platiti troškove. Ne brini tebe košta samo put. Molim odluči čekamo te!
U novoj godini želim puno zdravja puno sreče privat i na poslu. Lep pozdrav Franc

kad pogledam sliku matrixa iza tebe i glumicu,ti si mnogo mnogo lepsa,da nisi mozda manekenka a ne profesorka

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price