collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor prava gospodja - Novi Sad (1968)

prava gospodja

A kako mislis da ti ja pomognem?

ZAKIZENSEN

dali si za povremeno intimno druzenje

pa recimo da posaljes neki mail ili broj telefona... :)

prava gospodja

ZAKIZENSEN A sto povremeno?

bojan11111 Nisam sigurna da li tako nesto sme da se salje!

boxonbg

sta radi najzgodnija novosadjanka ?

prava gospodja

Upravo se probudila. A sta ti radis? :)

Zdravo prava gospodjo :)prelepa si.Bilo bin pravo zadovoljstvo upoznati te :).Negde gde nas niko nepozna.Ja nebi mario kad bi posle naseg prvog susreta postala jedna veza zauvek. :) :) :) :)Cao javi se.

prava gospodja

Hvala ti na lepim recima koje si mi uputio. A jesi li ti za vezu ili za avanturu? :)

boxonbg

e tek sam sada video poruiku ...

budim se :D

kod najzgodnije novosadjanke ...neki decko ..muz ..mozda cak i telohranitelj ? :D

zasta je ona zainteresovana ..veza/avantura..

znas sta radi gluvonemi ginekolog?
cita sa usana :D

Zdravo prava gospodjo lepotice.Ja sam za jedno i drugo.Prvo cemo malo da se dopisujemo pa cemo onda odluciti sta ce biti. :).Ti si za mene jedna lepa osoba.Voleo bi da budem pored tebe :).Budi mi pozdravljena :) :) :) :) :) :) .
CAO

prava gospodja

boxonbg za sada nista od ta tri! :( Hajde za pocetak da se upoznamo, pa cu vec videti za koju sam opciju :)

vojvodjanin Odlicno i meni tako odgovara. :) A da li ces biti pored mene to vec zavisi i od tebe :)

boxonbg

e vazi i ja sam zainteresovan da se cujemo preko servisa...pa da razmenimo br tel... ti ?


Zdravo prava gospodjo ja bi rado bio ostatak zivota pored tebe.Jako si lepa, jabi vrlo rado bio pored tebe.Ako tebi nesmeta sto sam 71 godiste.

thehunter

cao, lepo je videti tako lepu zenu. sve pohvale za tebe

Zdravo prava gospodjo lepotice,naravno da bi pored tebe proveo ostatak zivota.Ti se meni svidjas.Neznam da li ce ti smetat sto sam 71 godiste.Nazovi ili napisi sta ce biti dalje,hoces hteti da se sretnemo negde. :) :)Cao

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price