collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor aprilili - Pančevo (1979)

aprilili

damir_ NE ne volim te takve drustvene mreze :(, ti?

ivansrbija

čao ja sam ivan kao to je  zbog diskrecije . inace sam iz panceva 85 god. kažu da sam zvotnik imam zavodnicki pogled a i sve ... voleo bi da se mazimo ti i ja uz vino masažu itd . super izgledaš volim starije za neke brze i oštre susrete ..... sve je diskrecija intivno ako ti odgovara ? neznam i necu da kažem da sam u svemu dobar druge polude kad odem jedva cekaju da im se ponovo vratim ......... telefon nisam stavio zbog kao štom sam rekao diskrecije a ako imaš fb stavi  kako si upisana .... toliko od mene za mene xexexe  :) al imam ja nekoliko pitanja za tebe 1 . šta kažeš na sve to ? 2. odakle si tacno iz panceva 3 - dal mogu da verujem u diskretni susret ? 4 živiš sama ? dambi znao gde da odemo da se izmasirmo ...........5 jel me želiš kod sebe na sebi ? sliku nisam stavio zbog diskrecije ja saam ti kao duh -----kapiraš ............iance nebrini nisam ružan ja sijam tako kažu sve koje prodju pored mene

ivansrbija

vido sam na ejmel da si me prihvatila za sastanak nisam znao kako ovo ide al izgleda da ja sad tebe treba da nazovem al to je jako teško pošto sam ja diskretan 100 posto a pošto si ti iz panceva a i ja možemo preko ovih poruka da se dogovorimo šta ti kažeš???????????????

aprilili

ivansrbija
ivane slobodno pozovi kako ti kazes zbog diskrecije necu ovde nista da pise jer svi citaju,... ja ti broj ne vidim, zoves preko njihove centrale... e sad ... izvoli :)

ivansrbija

ako kojim slucajem imaš fb face book upisan sam Ivan Maarkkovićć nema da promašiš taj sam

ivansrbija

ja sam iz panceva ako se secaš ja cu da te cekam tacno u devet na strelištu a ti ako hoceš dobar ia i da vidim tebe koliko si dobra budi u devet kako je mikina šk na strelištu tu ti je pekara sosa kad staneš kod te pekare pogledaj preko videceš jednu poprecnu zgradu ul  marina držica   sedni na klupu na srednji ulaz  br 3 .. u devet uvece ja cu doci vidi neceš se pokajati super sam decko samo nemam odakle sad da te nazovem a i ovako je dobro  sve sam ti objasnio samo dodji ako želiš

aprilili

ivansrbija
sad sam tek procitala poruku

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price