collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Kraljica maste - Gornji Milanovac (1971)

jedini44

tamna kosa,smedje oci,visok 182,tezak,98kg.neznam sta bih vise tesko je sebe opisati kao i naslikati.Gospodarice.

Kraljica maste

A zasto kasnis 2 dana?! Fali jos jedna dimenzija!

jedini44

Nekasnim ja Gospodarice vec ovi stave poruku na cekanje,a ta dimenzija je oko 17cm.nije za phvalu pa nisam stavio.

jedini44

gdje ste gospodarice nema vas?

mmm, javljam se da budem vas rob, gospodarice moja  :-*


jedini44

gospodarice zasto vise neodgovarate na poruke nesto ste se usutili.nemate nikakvih zahtjeva::


Kraljica maste

jedini44-ne odgovaram na poruke iz nekih licnih razloga koji nemaju veze sa tobom-nije me bilo neko vreme ali sad sam tu.Sta si ti radio u medjuvremenu?

panter36

cao,jesi li za vidjanje.

lepo izgledas

jedini44

Sad razumijem Gospodarice,dobro je da ste se vi vratili.Kod mene sve standardno uvjek isto nista narocito nisam radio.

Kraljica maste

jedini44 pa nisi valda sedeo pred TV-om svo vreme??? Pricaj covece sta si radio,gde si bio?

jedini44

ma nisam Gospodarice sjedio pred TV-om.ja veoma rjetko gledam tv.Nisam nigdje isao na zimovanja i na odmore posto se nemam od cega odmarati:-) radio sam standardne stvari drustvo, grad, izlazci, alkohol.tu i tamo po neka maloletnica naleti a ako nenaleti opet imam zagarantovano kod stalne i tako nista narocito ziva dosada.

dugi23300

cao kraljice

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price