collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor donji ves - (1975)

donji ves

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #15 »
verujem da ti se krv uzburkala i da ti je potrebno praznjenje! :) ali ja nisam videla nijednu tvoju fotku u vesu? :(

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #16 »
cao srce imam ja jednu fotkicu bez donjeg vesa. zelis da je vidis i nadam se da cemo se sresti nekada

donji ves

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #17 »
pa ajde daj i tu mada volim kada vidim muskarca u vesu kako sve puca na njemu! :)

Glavce

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #18 »
Sisata slusaj. Odes na pocetnu stranu,tamo ima dugacak tekst i pri kraju pise prijatno upoznavanje!tu udji i trazi ovaj nick.tamo ces videti moje fotke i br telefona u vidu slova. Ocekujem da mi se javis i dobijas jos fotki. Ljubim te u bradavice ;-)

KrajnjiKrajnji

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #19 »
Kako prelepo telo,lepe sise ,predivna kosa! Mislim da sam se zaljubio. Jel volis da ti svrsavaju na sise?anal?

donji ves

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #20 »
Glavce mogu ti samo reci da su mi se bradavice najezile... :)

KrajnjiKrajnji :D da, volim kada mi se svrsi po grudima... :)

Glavce

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #21 »
Hahahaha znaci videla si slike cim su ti se bradavice najezile? :-) jel si uzela br.telefona?pusti poruku slobodno. Ljubim te u najezene bradavice :-)

KrajnjiKrajnji

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #22 »
Lutko zelim uzivo da dodirnem taj cipkasti ves na tebi! Sad mi se jos vise svidjas sto volis svrsavanje po grudima! Ali mi nisi rekla za anal i gde mogu da te nadjem! :-)

donji ves

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #23 »
Glavce ne nisam videla slike vec su se najezile zato sto si rekao da ih ljubis! :-*

KrajnjiKrajnji a ti volis da svrsavas po grudima? :) anal-ne dajem bas svakom guzu! :)

Glavce

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #24 »
Ljubim ja kao prvo tebe! A njih kasnije! Mora se znati red!:-) a i svidjas mi se ovako kao devojka.vidim da si ok.! Da si ravna ko daska isto bi ti reko. :-)

KrajnjiKrajnji

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #25 »
Uuuu obozavam da ga stavim izmedju sisa! I da svrsavam po njima i po guzi! A najvise volim kad ne moram da ga vadim! Mmmmmm ne prevazidjen osecaj!!!

donji ves

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #26 »
Glavce drago mi je sto tako mislis :)

KrajnjiKrajnji vidis, mozda ti i ispunim tu zelju? :)

Glavce

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #27 »
Nazvo bi te ali ne mogu da uspostave vezu zbog nove centrale sto su instalirali kod mene. Kako da se cujemo?jel problem da ti mene nazoves?

KrajnjiKrajnji

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #28 »
Ispuni mi tu zelju i odma te zenim!  Kad mi ispunjavas tu zelju?;-) samo pozuri pun sam!

donji ves

Odg: donji ves - (1975)
« Odgovor #29 »
Glavce stvarno sorry ali to nisam nikada radila... pa ne zelim ni sada! :(

KrajnjiKrajnji nisam znala da je to kod tebe uslov da bi me ozenio? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price