collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Nemilosrdna - Sombor (1964)

Nemilosrdna

Naravno da smem! Zar ti mislis da se ja toga plasim!? :D

Juuuu,naopako:)!Ne mislim ja da se ti plasis zaguzvati,daleko od toga.Ja mislim da se ti plasis uci u direktan sukob:),a zaguzvati znam da smes i umes :D :D :D!De,de sta se odmah duris:)?Znam ja da si ti nemilosrdna prema onima koji su slabi kao licnosti i skloni pasti na kolena;).Nego kakva je situacija kad protivnik nemilosrdan;):)?Da nije tu onda strategija zadimi pa gas:):):)):))?!

Nemilosrdna

Ne plasim se ja uci u direktan sukob :) Ja bas volim kada je i protivnik nemilosrdan samo sto do sada nisam imala takvo iskustvo pa ne znam ni kako bih odreagovala. A kakav si ti protivnik? :)

Kakav sam?Najjednostavnije receno uvek sa obe noge cvrsto na zamlji i uvek dominantan.E sad,znam da to tebi zvuci smeno:) ali mislim da bi ti bilo i uzbudljivo;).Od oruzja u direktnom sukobu rado koristim jezik:),taj omeksava situaciju:).Steta je da nemas ni jednu fotografiju u profilu ...odmah bi ti rekao gde bi te brvo napao:)

Nemilosrdna

To volim kod ljudi kada su pre svega normalni, ma koliko da je to trenutno kod nas nemoguce biti :D :) A sto se tice oruzja, imas samo jezik? :( Mozes ti i bez fotografije da kazes sta bi napao? :)

antonio83

Cao ,evo me ,tvoj sam, moze vidjanje? :)

Sta bi prvo napao?Pazi,svakako prvo treba pazljivo i sa postovanjem odmeriti protivnika:) protiv kog nameravas uci blisku borbu:).Dobro ovo uci:) je zamena za zapoceti,....:).Mislim da je prikladnije uci;).E,kad odmeravam protivnika,cilj mi je pronaci slabe tacce:).Obicmo su one najisturenije :P i idu u paru ::).Naravno,da su u paru jer mukarci zato i imaju dve ruke:).Na primer kod zrelijih protivnika je to uglavnom guza:).Dakle odkrio sam strategiju,napadam najmesnatije delove tela jer su oni po pravilu i na izvolite:):):):)))

Nemilosrdna

Nije ti ni tako losa ta strategija :D ali ne znaci da je i kod mene guza na izvol'te :)

U direktnoj borbi sve je na izvolte ;).Podrazumeva se  kad do toga vec dodje :).Eeee drugi je par cizama :) kako doci do direktnog sudara  :) ...Ma znao sam je da sam mnoooogo hrabriji od tebe 8),zato sam te izazivao :D.Cak bi se smeo i kladiti da ne smes uci u ring samnom ::)!Aha :).Takvi su borci :) uglavnom.Prvo av,av,av  :D pa kad se sami nameste u ugao onda je jao,jao,jao :D.Nemas kud ;),ili si borac od reci,ili to nisi :):):):):))))

Nemilosrdna

Mozda u tvom slucaju, ali ne i u mom :) A da li sam i kakav borac, to se moze videti samo u ringu! :D

Meni ovo zvuci kao ozbiljan izazov ;).Opet mi bacas rukavicu u lice :o?Mozda bi ipak bilo najpostenije da mi uz kafi razjasnimo :D pravila borbe  :P pa posle ako se usaglasimo da vidimo koliko je ko dobar borac ;).Dakle,rukavica je bacena,nema posle ovoga :'( i :-\ ,nema ovoga ??? ni >:(.Ima samo ovoga :P ovoga :D i ;).Gde predlazes kafu :)?

Nemilosrdna

Naravno da ti bacam rukavicu u lice! :) Ali ja sa borbenim neprijateljima nikada do sada nisam pila kafi! :D :)

To znaci da ga nikad ne umoris :).Jer samo umoran protivnik hoce pauzu za kafu  ;D ;D ;D ;).Vidim ja da ti sve hoces :) ali susret izbegavas ;).Jao,jao nemilosrdna curice :),pa ti se plasis  :D.Ma vidis da sam ja kao jagnje :),ima da me smotas pa ces ti biti gospodarica a ja cu ti ispunjavati zelje :P.Ej,nemoj sada kad smo se upoznali ovako da me obrukas :),da se plasis mladjeg :).Ili ...mozda ti samo malo mastas,kako bi bilo kad bi jednom ispunila svoja mastanja do kraja ... Ne znam ...ali mislim da bi ti bio od koristi ...;)

Nemilosrdna

Ja se plasim? :) Nije valjda da odajem takav utisak? :P I ja sam uverena u to da ces ispunjavati moje zelje... :D :D :D

Ma neeeee,ne odajes takav utisak :):):) sem sto nikako da odgovoris za kafu :):).Ma nema veze,mozemo i samo da se dopisujemo,ne smeta mi.Nego ne rece ti meni jesi li udata?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price