collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Bet Davis - Novi Sad (1970)

zabov21

cao dali si raspolozena za druzenje

djurans

cao,komsinice

djoleeee

ju kako si lepa covece voleo bi da te upoznam...

Lepoto voleo bih da se mazimo,jednostavnije javi mi se srce :-*

Bet Davis

Ljudi izvini te me, ali sam bila na letovanju i nisam nosila komp. Mada mi je toliko bilo zabavno, da mi prosto nije ni trebao...

Moja muz i ja zivimo u slobodnom braku. Ja ima jebozovnu figuru sa ogromnim sisama, slatko dupence i crnu plavu kosu. Nas sex je predivan, a njega strašno pali kada se ja jebem sa drugima muskarcima. A ja to naravno koristim, pa imam uglavnom po 2 stalna ljubavnika kao i dosta kratkih avantura. Ovo što ću sada ispričati desilo se na nasem ovogodisnjom letovanju u Budvi.

Imali smo apartmant sa velikom terasom. Jedno vece smo uz vino sedili na nasoj terasi. Ja sam imala kratku suknjicu ispod koje nije bilo nista, tanku tesnu majicu ispod koje su se ocrtavale moje ogromne sise. To ga je strasno napalilo i kad mu se kurac od te divote digao, prisao mi je i uvalio ga u moju uvek vlaznu picku. Svrsio je na moje razocarenje vrlo brzo, vratio se na svoju stolicu i nastavio piti vino.

Nesto kasnije na terasu do nase dosla su dva mladica, koje smo pozvali da nam se pridruze, sto su oni rado i ucinili. U razgovoru su nam rekli da im se u Budvi jako svidja, ali da su skoro stigli i do sada jos nisu upoznali nikakve devojke. Sa novom bocom vina razgovor je bio jos otvoreniji, a i njihovi pogledi prema meni sve strastveniji. Jedan od njih, Dusko je rekao da jedva ceka nesto da kresne, jer da ce puci. Moj Miroslav me samo pogledao, meni je odmah bilo jasno što on zeli. Znamo se vec 15 godina. Klimnula sam glavom, ustala sam pomalo teturajuci se i otisla do Duska, otvorila mu pantalone i pocela drkati njegov kurac. Njegov kurac je bio tako krut kao da je samo to cekao.

Rekla sam mu tiho da malo saceka i da idem da donesem kondom i da me tek tada moze kresnuti. Iz svoje torbice donela sam kondom, navukla ga na njegov kurac podigla svoju kratku suknjicu i zajahala sam ga. Vec nakon 3-4 uboda Duško je uz glasno stenjanje svrsio.

Ja sam se digla sa njega i otisla do njegovoga prijatelja, Sase. Sa njime sam se pocela strastveno ljubiti. Skinula sam majicu, a on je poceo da gnjeciti moje sise, kao da tako nesto nije nikad video u zivotu.

Rekla sam Miroslavu da iz moje torbice donese jos jedan durex i dao ga je Sasi. Sasa je imao takvu kurcinu da je jedva navukao kondom, zatim je legao na pod digao mi je noge na svoja ramena i sa takvom zestinom mi ga je zabio u picu da sam mislila da ce me rasturiti. Odmah sam pocela svrsavati, a Sasa ga je i dalje nemilosrdno zabadao. Nakon nekoga vremena izvadio je kurcinu iz moje pice, skinuo kondom i uvalio mi ga u usta gde je i svrsio. Po mom dobrom obicaju, celu njegovu spermu sam progutala.

Nakon toga su oni otisli, a mi smo krenuli na spavanje. Sutradan ujutro neko nam je kucao na vrata od sobe. To je bio Sasa koji je rekao da on ima svako jutro erekciju i da bi mi mom Miroslavu bio jako zahvalan ako bi mogao jos jednom da me kresne, na sta je Miroslav rekao da nema nista protiv i da moze da dodje kad god hoce.

Otisao je da se istusura, a Sasa je dosao kod mene u krevet. Kada je Miroslav izasao iz kupatila, Sasa me je jebao u guzu. Ovaj put bio je jako pažljiv. Skontala sam da se i Miroslavu digao, cim je rekao Sasi da pozuri jer bi i on hteo umociti. Nije dugo morao cekati jer mi je Sasa svrsio i to opet u usta.

Kad je on otisao nas dvoje smo jos dugo ostali u krevetu. Ne moram vam govoriti da se sve ovo jos par puta dogodilo za vreme naseg letovanja.

zadd

super pricha nema sta,kita mi se digla dok sam je citao,sta kazes da ja uskocim umesto Sase malo a?:D

Bet Davis

Stvarno ti se digla kita?

zadd

da,pogotovo onaj deo sa jebanjem u guzu i svrsavanjem u usta,jako si nevaljala :)

Bet Davis

Pa ja sam samo rekla sta se desilo! :) :P

zadd

verujem da jesi,jesi za neku sex varijantu?

igorxxx

caoo..bet sta se radi  :)

Bet Davis

zadd mozda...

igorxxx evo malo za kompom pa mi se kucka. sta ti radis?

kreketalo

kakva luda letnja prica...Bravo za vas

djordjeh

da li si za upoznavanje

sima kosinus

mnogo dobro izgledas  :D

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price